اجاره آپارتمان مبله ۸۵ متری در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۸۵ متری در سعادت آباد تهران-ایران ماوا
تهران سعادت اباد
اجاره روزانه 400,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.12 85 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

با منطقه سعادت آباد بیشتر آشنا شوید

برای رزرو و اجاره آپارتمان مبله درسعادت آباد تهران و مخصوصا منطقه سعادت آباد ملک با کد T.W.AP.12 را در نظر داشته باشید . ایران ماوا ارائه دهنده بهترین ها برای شما. منطقه سعادت آباد تهران در شمال غربی تهران واقع شده است و جز مناطقی می باشد که افراد با وضعیت مالی بالا امکان اسکان در آن را دارند. این محله که شمال محله شهرک قدس یا همان شهرک غرب واقع شده است ، دو رتا دور خود را در محاصره اتوبان ها می بیند. برای اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران تماس بگیرید.

امکانات محله سعادت آباد

اتوبان یادگار امام (ره) در ضلع غرب و شمال این منطقه قرار دارد. اتوبان چمران ضلع شرقی آن را پوشش می دهد. و اتوبان نیایش در ضلع جنوبی قرار دارد. با توجه به موقعیت جغرافیایی این منطقه رفت و آمد های مسافران و یا ساکنین این محله از طریق شاه راهای اصلی به سهولت انجام می شود. البته شایان ذکر است که هنوز خط مترو به این منطقه نرسیده است. وجود بیمارستان های معروفی از جمله بیمارستان بهمن ، عرفان ، آتیه و… خود باعث تردد روزانه بسیاری از پایتخت نشینیان به سعادت آباد می باشد. علاوه بر محاسن یاد شده ، دسترسی سعادت آباد به نمایشگاه بین المللی که سالانه پذیرای بسیاری از شرکت های بزرگ داخلی و خارجی می باشد ، مزیت مهمی به شمار می آید چرا که بسیاری از مسافرانی که به تهران مسافرت می کنند برای امور درمانی و یا شرکت در نمایشگاه ها بین المللی عازم می شوند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

مشخصات کد ملک T.W.AP.12

آپارتمان کد T.W.AP.12 که به معرفی موقعیت مکانی آن پرداختیم ، آپارتمانی دو خوابه با وسعت تقریبی هشتاد و پنج متر مربع می باشد. این سوئیت مبله دارای پارکینگ و آسانسور و امکانات کامل رفاهی و آشپزخانه می باشد.

قیمت کد ملکT.W.AP.12

قیمت آپارتمان  مذکور  که برای اجاره سوئیت در تهران که در غرب تهران واقع شده است ، ۴۰۰ هزار تومان می باشد.

کد T.W.AP.12 را چگونه رزرو کنیم؟

برای اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران با گروه ایران ماوا در تماس باشید.

املاك مشابه