اجاره آپارتمان مبله ۶۵ متری در سید خندان تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۶۵ متری در سید خندان تهران-ایران ماوا
تهران سید خندان
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 400,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP.3 65 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با منطقه سید خندان

آپارتمان مبله با کد T.C.AP.3  برای اجاره آپارتمان مبله درسید خندان تهران با دسترسی به مناطق مرکزی می تواند آپارتمان مناسبی باشد.واحدی که با کد فوق با آن اشاره شده است ، در منطقه سید خندان قرار گرفته است . این منطقه با توجه مرکزیتی که دارد همواره مورد علاقه بسیاری از مسافران متقاضی اجاره آپارتمان مبله در تهران می باشد. این منطقه دسترسی خوبی به اتوبان های شهید حقانی و اتوبان رسالت و اتوبان صیاد شیرازی دارد . علاوه بر اتوبان هایی که عرض شد مناطق مهران و حشمتیه و عباس آباد این منطقه را احاطه کرده اند . با توجه به تعدد خطوط تاکسیرانی در این منطقه که به اقصی نقاط شهر در تردد هستند ، رفت و آمد مسافران را تسهیل می کند.

مشخصات واحد کد T.C.AP.3

این واحد علی رغم اینکه مترازی کمتر از هفتاد متر مربع دارد اما از دو اتاق خواب بهره می برد . این نکته خود می تواند سبب جذب متقاضیان بیشتری باشد چرا که امکان اسکان نفرات بیشتری را حاصل می کند. این آپارتمان مبله در طبقه دوم ساختمان قرار دارد اما به واسطه داشتن آسانسور می تواند برای افراد مسن و سال خورده و همچنین مسافرانی که قادر به بالا رفتن از پله نیستند، باشد.

مبلمان هفت نفره راحتی در کنار تلویزیون و همچنین لوازم و وسایل کامل آشپزخانه که برای پخت و پز داخل منزل و کم کردن هزینه ها می تواند مناسب باشد، از جمله امکانات حاضر در این واحد می باشد. اتاق خواب های این آپارتمان هر کدام از یک تخت دو نفره (دبل) بهره می برند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد کد T.C.AP.3

واحد کد T.C.AP.3 که در بالا به بیان شرایط و امکانات آن پرداختیم برای یک شب اقامت ۴۰۰ هزار تومان می باشد.

شرایط و نحوه رزرو 

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در سید خندان تهران را دارید با ایران ماوا تماس حاصل فرمایید.

املاك مشابه