اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در سید خندان تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در سید خندان تهران-ایران ماوا
تهران سید خندان
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 400,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP.4 70 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با سید خندان

اگر بعد از مشاهده توضیحات آپارتمان مبله T.C.AP.4 علاقه مند به اجاره آپارتمان مبله در سید خندان تهران شدید با ما تماس بگیرید. واحد مذکور معرف واحدی هست که در منطقه سید خندان قرار دارد . محله سید خندان جز مناطق مرکزی تهران است . این محله دسترسی خوبی به خیابان شریعتی و خواجه عبدلله و حتی عباس آباد و خیابان بهشتی دارد. این محله با توجه به عبور اتوبان رسالت دسترسی خوبی به مناطق غربی و شرقی تهران دارد.

امکانات واحد کد T.C.AP.4

این آپارتمان مبله دارای متراژ و وسعتی قریب به هفتاد متر مربع دارد . دارا بودن دو اتاق خواب نیز مزیتی دیگری ست که می تواند باعث تمایز این منزل مبله بشود. شایان ذکر هست این آپارتمان مبله در طبقه هفتم ساختمان قرار دارد اما جای نگرانی نیست چرا که آسانسور امکان تردد آسان تا این ارتفاع را فراهم می سازد.واحد مذکور با داشتن امکانات کامل آشپزخانه از جمله سرویس کامل قابلمه و سرویس کامل قاسق و چنگال و همچنین بشقاب به تعداد افراد اشاره کرد. اتاق نشیمن این واحد دارای مبلمان راحتی به تعداد ده نفر می باشد . تلویزیون و میز تلویزیون نیز از دیگر وسایل موجود در اتاق حال می باشد.

هر کدام از اتاق خواب های این واحد دارای یک عدد تخت خواب دو نفره (دبل) می باشد . وجود سرویس بهداشتی ایرانی و حمام مجزا نیز از دیگر امکانات می باشد. برای اجاره آپارتمان مبله در تهران و اطلاع از قوانین و مقررات حاکم بر این گونه واحدهای مبله با ایران ماوا تماس حاصل فرمایید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد کد T.C.AP.4

قیمت واحد با کد T.C.AP.4 برای اقامت یک شب برای مسافران که مقصد خود را تهران در نظر گرفته اند شبی ۴۰۰ هزار تومان می باشد.

شرایط و نحوه رزرو

برای اطلاع از شرایط رزرو اجاره آپارتمان مبله در سید خندان تهران یا سایر نقاط شهر تهران با گروه ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه