اجاره آپارتمان مبله ۶۰متری در شادمان تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۶۰متری در شادمان تهران-ایران ماوا
تهران شادمان
اجاره روزانه 200,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.19 60 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آپارتمان کد T.C.AP.19 چه ویژگی هایی دارد؟

در صورتی که یرای اجاره آپارتمان کد T.C.AP.19 و اجاره آپارتمان مبله در شادمان تهران علاقه مند هستید .ادامه متن را مطالعه بفرمایید. یکی از واحدهایی که شما عزیزان می توانید از طریق تماس با ایران ماوا نسبت به اجاره آن اقدام نمائید واحدی است یک خوابه که در محله ی شادمان تهران واقع شده است.

این آپارتمان کلیه ی امکانات لازم را برای رفاه شما عزیزان دارا می باشد. در اتاق خواب یک تخت دو نفره فراهم شده است. در اتاق پذیرایی ، که مبلمان می باشد شما می توانید روزهای خاطره انگیزی را در کنار خانواده ی خود سپری کنید. آشپزخانه این آپارتمان به کلیه وسائل لازم تجهیز شده است به گونه ای که می توانید به راحتی به امور روزمره در آن بپردازید. یک میز غذاخوری چهارنفره نیز برای صرف وعده های سه گانه در اختیار شما عزیزان ، قرار خواهد گرفت.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

آپارتمان کد T.C.AP.19در کجا قرار دارد؟

این آپارتمان در محله ی شادمان تهران که یکی از مناطق مرکزی تهران به شمار می رود واقع شده است. از ویژگی های مهم محلی این واحد ، می توان به دسترسی آسان به خطوط مترو و بی آر تی اشاره نمود. شما می توانید با استفاده از مترو به آسانی به ایستگاه های کلاهدوز، ارم سبز ، فرهنگسرا و صادقیه سفر نمائید.

قیمت سوئیت T.C.AP.19چقدر است؟

قیمت سوئیت کد T.C.AP.19که در خیابان شادمان واقع در ستارخان تهران قرار دارد ، تنها دویست هزار تومان قیمت اجاره بها دارد.

سوئیت T.C.AP.19را چطور رزرو کنیم؟

اگر منطقه ستارخان و خیابان شادمان را انتخاب کرده اید برای اجاره آپارتمان مبله در شادمان تهران کد T.C.AP.19 را پیشنهاد می کنیم. برای اطلاع از شرایط تماس بگیرید.

املاك مشابه