اجاره آپارتمان ۹۰ متری مبله در شریعتی تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان ۹۰ متری مبله در شریعتی تهران-ایران ماوا
تهران خیابان شریعتی
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 450,000 تومان - آپارتمان
T.N.AP.11 90 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

حیابان شریعتی تهران کجاست؟

برای اجاره یک واحد با متراژ مناسب و دارای دو اتاق خواب کد T.N.AP.11 می تواند مناسب باشد. جهت اجاره آپارتمان مبله در شریعتی تهران تماس بگیرید.

بسیاری از علاقه مندان به اجاره آپارتمان مبله تهران از ما درباره محل قرار گیری واحد معرفی شده سوال می کنند. بنا بر این برای انتخاب هرچه بهتر مسافران و علاقه مندان به اجاره آپارتمان مبله تهران  در ابتدا به معرفی و ارائه اطلاعاتی درباره مخل قرارگیری واحد با کد ملک T.N.AP.11 می پردازیم.

خیابان شریعتی از جمله بلندترین خیابان های تهران و چه بسا ایران می باشد که از جنوب تا شمال تهران و به موازان خیابان ولیعصر امتدا  دارد. این خیابان از خیابان انقلاب که به پیچ شمران معروف است آغاز و تا میدان قدس که در نزدیکی آستان مقدس امامزاده صالح قرار دارد ادامه می یابد. این خیابان از اتوبان های متعددی نیز در بین مسیر عبور می کند.

ویژگی های کد آپارتمان T.N.AP.11

واحد مورد اشاره در این متن در نزدیکی تقاطع خیابان دکتر شریعتی با بلوار میرداماد قرار دارد . که با توجه به موقعیت دسترسی خوبی به مترو نیز دارد. این واحد مبله دارای متراژ نود متر مربع و دو اتاق خواب همراه با سرویس خواب مجزا می باشد. یکی از این اتاق خواب ها از حمام والدین (مستر ) نیز بهره می برد. همچنین این واحد دارای پارکینگ و آسانسور می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان کد T.N.AP.11

اگر به دنبال یک آپارتمان دو خوابه در شمال تهران هستید آپارتمان کد T.N.AP.11 با قیمت شبی ۴۵۰ هزار تومان گزینه مناسبی برای اشخاصی که علاقه به اجاره سوئیت در تهران دارند خواهد بود.

شرایط رزرو کد T.N.AP.11

بعد از مطالعه مشخصات منطقه شریعتی و یا مشخصات آپارتمان کد T.N.AP.11 اگر مایل به رزرو آن بودید، پس از در نظر داشتن کد ملک، برای اجاره آپارتمان مبله در شریعتی تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه