اجاره آپارتمان مبله ۶۰ متری در شریعتی پلیس تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۶۰ متری در شریعتی پلیس تهران-ایران ماوا
تهران شریعتی پلیس
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 280,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP.33 60 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با خیابان شریعتی پلیس

برای رزرو و اجاره آپارتمان مبله در شریعتی پلیس تهران و مناطق مرکزی تهران مشخصات واحد T.C.AP.33را مشاهده و به دوستان خود معرفی کنید.مطلع شدن از موقعیت جغرافیایی آپارتمان مبله(اجاره آپارتمان مبله در شریعتی پلیس تهران) مورد نظر همواره می تواند به مسافران و متقاضیان اجاره آپارتمان مبله در تهران برای انتخاب گزینه بهتر و نزدیک تر به مقاصد کمک مهم و راه گشایی بکند.

واحد مذکور در خیابان پلیس که یکی از خیابان های فرعی خیابان شریعتی و پایین تر از سید خندان واقع شده است. این محدوده جز مناطق مرکزی تهران قرار می گیرد . این منزل مبله دسترسی خوبی تا منطقه عباس آباد و سید خندان و شریعتی دارد. البته به واسطه همجواری با اتوبان شهید صیاد شیرازی پس از اسکان خود و همراهانتان می توانید به راحتی به مناطق شرقی تهران مانند رسالت و مجیدیه و تهرانپارس و غیره با خودروی شخصی و یا وسایل حمل و نقل عمومی ( تاکسی و اتوبوس)  نیز سفر کنید. البته به جز اتوبان و تاکسی اگر مایل به استفاده از مترو به جهت حمل و نقل و ترد باشید، می توانید خود را محله عباس آباد رسانده و از ایستگاه های موجود در این محله استفاده کنید.

مشخصات واحد کدT.C.AP.33

واحد مذکور در طبقه اول یک آپارتمان واقع شده است که می تواند برای بساری از مسافران این نکته مهم تلقی شود. به جز از نکته فوق این منزل مبله مساحت پنجاه متر مربع دارد. وجود لوازم کامل آشپزخانه و میز ناهار خوری چهار نفره به همراه یک اتاق خواب که شامل تختی دو نفره می باشد می توانند شرایط خوبی را برای ساکنان این آپارتمان مبله رغم بزنند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد کد T.C.AP.33

اگر قصد رزرو  کد T.C.AP.33 را دارید بهتر است بدانید ،قیمت در نظر گرفته شده برای واحد برای هر شب اقامت ۲۸۰ هزار تومان می باشد.

شرایط و نحوه رزرو 

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله درشریعتی پلیس تهران را دارید پس از انتخاب کد با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه