اجاره آپارتمان مبله در عباس آباد تهران

  • عباس آباد 35/1
  • عباس آباد 35/2
  • عباس آباد 35/3

كد ملك : T.C.S.2

اجاره روزانه 270,000 تومان - سوئیت

اجاره آپارتمان مبله در عباس آباد

اشخاصی که به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران هستند غالبا به دلیل آنکه هزینه کمتری تقبل بکنند ، سوئیت  یا آپارتمان مبله با متراژ کم را مد نظر قرار می دهند . اما با توجه به نحوه ساخت و ساز در تهران و اینکه واحدهای ساخته شده معمولا بیش از ۷۰ متر مربع می باشند سبد انتخاب بزرگی را پیش روی خود نمی بینند.  این واحد با متراژ ۳۵ متر مربع مساحت جز آن دسته سوئیت هایی هست که با توجه به متراژ کم و امکانات خود طرفداران زیادی دارد.

تقریبا تمام وسایل ضروری  که برای هر شخص که حتی در منزل و آپارتمانی که خود مالک آن می باشد  مورد نیاز هست در این واحد گرد آوری کردیم تا رفاه وآسایش میهمانان و مسافرانی که چند روزی افتخار میزبانی و وظیفه خطیر اسکان این عزیزان همراه با جلب رضایتشان باشد و همراه با خاطرات خوب در انتظار بازگشت مجددشان باشیم.

دلایل مختلفی سبب می شود تا اشخاص اجاره آپارتمان مبله در تهران را به جای رزرو هتل برگزینند ، یکی از این دلایل وجود امکانات برای پخت و پز در داخل واحد می باشد که سبب بهره بردن از غذایی سالم تر و با هزینه ای به مراتب کمتر می باشد.

امکانات موجود در این واحد شامل سرویس کامل قابلمه و قاسق و چنگال متناسب با  ظرفیت هر واحد،  گاز و ماکروفر ،یخچال به جهت جلوگیری از فساد مواد غذایی و سیستم کولر گازی برای فراهم کردن دمای مناسب داخل واحد می باشند.

موقعیت مکانی هر سوئیت یا آپارتمان مبله اولین شاخصه انتخاب آن می باشد چرا که اغلب مسافران برای امورات اداری و یا درمانی راهی تهران می شوند لذا دسترسی سریع به نقاط هدف و مقصد می باشد . این واحد با توجه به قرار گیری در مناطق مرکزی تهران امکان تردد با وسایل حمل و نقل عمومی اعم از مترو و بی آر تی و تاکسی را به راحتی برای میهمانان فراهم می آورد.

نزدیکی به مترو مصلی و شهید بهشتی و دسترسی آسان به میدان های فاطمی ، ولیعصر ، هفت تیر و خیابان ولیعصر که مهمترین خیابان تهران می باشد ، از مزایای این واحد می باشد . از دیگر محاسن این آپارتمان مبله نزدیک بودن به مراکز درمانی مختلف تهران هست.

اگر قصد اقامت کوتاه مدت در تهران را دارید با ایران ماوا تماس بگیرید.

 

 

املاك مشابه