اجاره آپارتمان مبله در فرشته تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله در فرشته تهران-ایران ماوا
تهران فرشته
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.34 100 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

درباره کد T.N.AP.34 بیشتر بدانید؟

برای اجاره آپارتمان مبله در فرشته تهران یا دیگر نقاط تهران ایران ماوا گزینه های متعددی را به شما پیشنهاد خواهد داد. کد T.N.AP.34یکی از موارد موجود در خیابان فرشته می باشد.یکی از واحد های دیگری که هم اکنون قصد داریم آن را به مهمانان عزیز معرفی نماییم واحدی است بسیار شیک و لوکس که در خیابان فرشته تهران واقع شده و با کد T.N.AP.34به ثبت رسیده است.

این واحد دارای دو اتاق خواب مجزا می باشد و در هر دو اتاق کلیه امکانات لازم برای استراحت شما عزیزان فراهم شده است. چیدمان چشم نواز مبلمان در اتاق پذیرایی ، شما و اعضای خانواده را به گرمی دور هم خواهد نشاند و روزهای خاطره انگیزی را برای شما رقم خواهد زد.

آشپزخانه ، با امکانات مختلفی تجهیز شده است و کلیه وسائل مورد نیاز برای کارهای روزمره تدارک دیده شده است.برای این که دغدغه پیدا کردن جای پارک را نداشته باشید ، یک پاکینگ اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین شما می توانید برای رفت و آمد راحت تر از آسانسور نیز استفاده نمائید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

درباره محله فرشته بیشتر بدانید؟

محله فرشته یکی از محله های اعیان نشین و خوش آب و هوای تهران به شمار می رود که در شمال این شهر واقع شده است. خیابان فرشته در مجاورت محله های الهیه ، امانیه ، زرگنده  و قیطریه و تجریش قرار دارد. نزدیک ترین ایستگاه هایی که به این منطقه نزدیک است ایستگاه های قیطریه و صدر می باشد.

قیمت کد T.N.AP.34

آپارتمان کد T.N.AP.34 که در مناطق شمالی و محله فرشته قرار دارد، با دارا بودن مشخصاتی که در بالا ذکر شد و وسعت صد متر مربع و دارا بودن دو اتاق خواب، برای اسکان مسافران هزینه پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

T.N.AP.34را چگونه رزرو کنیم؟

برای اجاره آپارتمان مبله در فرشته تهران پس از انتخاب کد مورد نظر با ما تماس بگیرید.

املاك مشابه