اجاره آپارتمان مبله۷۰ متری در قلهک تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله۷۰ متری در قلهک تهران-ایران ماوا
تهران قلهک
اجاره روزانه 750,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.33 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

سوئیت کد T.N.AP.33 چه امکاناتی دارد؟

در صورتی که برای انتخاب محل اقامت و اجاره آپارتمان مبله در قلهک تهران کد T.N.AP.33 را برگزیده اید، در مطالبی که به رویتتان خواهد رسید به معرفی این واحد می پردازیم.

آپارتمان کد T.N.AP.33 واحدی هست با یک اتاق خواب. وسعت و مساحت این آپارتمان مبله هفتاد متر مربع می باشد. برای هر واحد مبله داشتن وسایلی از قبیل میز نهار خوری و لوازم آشپزخانه و تلویزیون ال سی دی و سرویس پخت و پز و یخچال و .. مهم و ضروری است. آپارتمان کد T.N.AP.33 از اسپیلت و پکیج بهره می برد. بهره بردن از سرویس بخداشتی ایرانی و فرنگی و حمام مستر برای عزیزانی که از بیماری های کمر و پا رنج م یبرند با اهمیت تلقی می شود. سوئیت مبله کد بالا علاوه بر امکانات مناسب از آسانسور برای تردد ساده جهت بالا و پایین رفتن در طبقات می توان استفداه کرد. نورگیری خوب و داشتن پارکینگ می تواند برای مسافران با اهمیت باشد.

آشنایی با محله قلهک

منطقه قلهک جز مناطق شمالی تهران هست . این محله جز منطقه سه شهری تهران می باشد و در مجاورت مناطقی مثل دروس و زرگنده و پاسداران قرار دارد. در نزدیکی این محله مترو قلهک قرار ارد که سبب تسهیل در رفت و آمد می شود. دسترسی به خیابان های شریعتی و پاسداران که خیابان هایی شمالی و جنوبی هستند سبب می شود که به راحتی به اتوبان ها راه یافت. خیابان اصلی این محله امروزه به خیابان کلاهدوز معروف است که از یک طرف به پاسدران و از سمت دیگر به شریعتی منتهی می شود.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.33

قیمت و ارزش و بهای برای هر شب اقامت در این واحد قیمت هفتصد و پنجاه هزار تومان می بایست بپردازید.

شرایط و چگونگی رزرو کد T.N.AP.33

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در قلهک تهران هستید با ایران ماوا تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه