اجاره آپارتمان مبله ۶۰ متری در مجیدیه تهران -ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۶۰ متری در مجیدیه تهران -ایران ماوا
تهران مجیدیه
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 250,000 تومان - آپارتمان
T.E.AP.2 60 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

با محله مجیدیه بیشتر آشنا شوید

آپارتمان کد T.E.AP.2 که در این مطلب به آن می پردازیم از جمله مواردی است که برای دوستانی که در جست و جوی اجاره آپارتمان مبله در مجیدیه تهران هستند و مناطق شرقی را برای اجاره روزانه می پسندند مورد استقبال قرار گرفته است.

این واحد در منطقه مجیدیه تهران واقع شده است. منطقه مجیدیه با توجه به دسترسی به اتوبان هایی که در شرق تهران عبور می کنند، و نزدیکی به مترو و همچنین بی آر تی برای مسافرانی که از شهرستان به تهران عزیمت می کنند و برای رفت و آمد به وسایل حمل و نقل عمومی احتیاج دارند بسیار مهم و ضروری است.

امکانات موجود در واحدT.E.AP.2

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران و علی الخصوص مناطق شرقی آن را دارید واحد مذکور می تواند برای شما شرایط خوبی داشته باشد چرا که وجود امکانات لازم برا یک اقامت کوتاه مدت در این واحد برای استفاده عزیزان قرار داده شده است. تخت خواب دو نفره همراه با تشک ،لوازم ضروری و لازم آشپزخانه که برای پخت و پز ، سرویس بهداشتی ایرانی ، حمام ،یک دست مبلمان پنج نفره راحتی ، تلویزیون و اینترنت از جمله وسایل و امکانات لحاظ شده برای اجاره کنندگان آپارتمان مبله در این واحد می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد T.E.AP.2

واحد T.E.AP.2 با توجه به منطقه و امکاناتی که به وصف آن پرداختیم ، قیمت ۲۵۰ هزار تومان برای اقامت هر شب برایش ثبت گردیده است.

برای رزرو چگونه اقدام کنیم؟

برای رزرو این واحد ابتدا به جزییات و مشخصات آن را به خوبی مشاهده و مطالعه نمایید. بسیار مفتخر خواهیم بود که در صورت استفاده از واحد مذکور و رضایت کامل ، واحدهای مجموعه ایران ماوا را به دیگر دوستان پیشنهاد دهید.

املاك مشابه