اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در مرزداران تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در مرزداران تهران-ایران ماوا
تهران مرزداران
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 350,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.7 70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مرزدارن کجای تهران است؟

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله درمرزداران تهران هستید، آپارتمان با کد T.W.AP.7  می تواند گزینه مناسبی می باشد.

برای آشنایی بیشتر با منطقه مرزداران بهتر هست سری به نقشه تهران بزنیم. این محله در منطقه دو شهرداری تهران واقع شده است. در سمت غرب این محله اتوبان اشرفی اصفهانی و در شرق آن اتوبان شیخ فضل الله نوری گذر می کند. در شمال آن نیز اتوبان شهید حکیم واقع شده است و الببته در جنوب این محله به اتوبان جلال آل احمد می رسیم . به طور کلی چهار اتوبان مهم این محله را در خود جای داده اند و علاوه بر آن اتوبان یادگار امام نیز از میان آن گذر می کند.

امکانات واحد کد T.W.AP.7

واحد مذکور آپارتمانی با متریالی جدید و نوساز می باشد. این آپارتمان مبله مساحتی نزدیک به ۷۰ متر مربع دارد . این آپارتمان دو اتاق خواب دارد اما بنا به دلایلی یکی از این اتاق خواب ها قابل استفاده می باشد و درب اتاق خواب دیگر بسته می باشد. این آپارتمان دارای طراحی زیبایی می باشد. اتاق خواب این واحد دارای میز آرایش در کنار تخت دو نفره (دبل) می باشد. اتاق نشیمن این واحد هم از یک دست مبلمان هفت نفره راحتی بهره می برد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد کد T.W.AP.7

اگر از بین واحدهای موجود در سایت ایران ماوا واحد مبله کد T.W.AP.7 را برگزیده اید، خدمتتان عرض می کنیم که قیمتی هر یک از مسافران عزیز برای اقامت یک می بایست بپردازند ۳۵۰ هزار تومان می باشد.

شرایط و نحوه رزرو کدT.W.AP.7

برای رزرو و اجاره آپارتمان مبله در مرزداران تهران و علی الخصوص غرب تهران ، پس از مشاهده موارد وجود و اطلاع از قوانین و مقررات درج شده در سایت ،با گروه ایران ماوا تماس گرفته و کد مورد نظر را به همکاران ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیر های لازم انجام شود.

املاك مشابه