اجاره آپارتمان مبله ۱۱۵ متری در ملاصدرا تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۱۱۵ متری در ملاصدرا تهران-ایران ماوا
تهران ملاصدرا
اجاره ماهانه 9,000,000 تومان - آپارتمان
T.C.AP.8 115 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

ملاصدرا کجای تهران است؟

اگر قصد مسافرت به تهران و علاقه مند به اجاره آپارتمان مبله در ملاصدرا تهران هستید ، برای اقامت در مناطق مرکزی آپارتمان مبله T.C.AP.8 گزینه مناسبی می تواند باشد.

واحدی که در بالا کد آن ذکر شد در منطقه ملاصدرا واقع شده است. منطقه ملاصدرا به مناطق شمالی و حتی غرب تهران دسترسی مناسبی دارد چرا که اتوبان های متعددی در اطراف آن قرار دارد. در شمال این منطقه اتوبان نیایش قرار دارد. اتوبان چمران ( در غرب ملاصدرا) و اتوبان همت ( در ضلع حنوبی ) و اتوبان کردسنان در شرق ملاصدرا قرار دارند.

با توجه به این راه های مواصلاتی اگر عزیزانی که به قصد بازدید از نمایشگاه بین المللی را دارند به راحتی امکان رفت و آمد خواهند داشت. از جمله عللی که علاقه مندان به اجاره آپارتماًَن مبله در تهران این منطقه را برمی گزینند وجود بیمارستان بقیه الله می باشد. این بیمارستان جز بهترین و مجهزترین  اماکن درمانی پایتخت می باشد.

منطقه ملاصدرا در جوار ده ونک و دانشگاه الزهرا(س) و قلعه ارامنه و میدان ونک و شیخ بهایی قرار دارد. واحد مورد اشاره دارای وسعتی قریب به یک صد و پانزده متر مربع می باشد. این واحد دارای دو اتاق خواب می باشد. دارا بودن امکانات کامل می تواند برای هر مسافری مناسب باشد. برای اجاره سوئیت با ما تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

مشخصات سوئیت کد T.C.AP.8

این سوئیت مبله که جز آپارتمان های مبله لوکس می باشد و در منطقه ملاصدرا قرار دارد، آپارتمانی است با وسعت ۱۱۰ متر مربع . این سوئیت مبله دو خوابه می باشد و دارای پارکینگ و آسانسور و سیستم گرمایش و سرمایش و سایر امکانات رفاهی برای اقامت کوتاه و یا بلند مدت می باشد.

قیمت کد T.C.AP.8

قیمتی که برای اجاره آپارتمان مبله در ملاصدرا تهران با کد T.C.AP.8 در نظر گرفته شده است، برای یک ماه نه میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

برای رزرو آپارتمان کد T.C.AP.8 چکنیم؟

برای اجاره سوئیت مبله در تهران و مخصوصا مناطق مرکز با گروه ایران ماوا تماس حاصل بفرمایید.

املاك مشابه