اجاره آپارتمان مبله۶۰متری در میدان هفت تیر تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله۶۰متری در میدان هفت تیر تهران-ایران ماوا
تهران میدان هفت تیر
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.17 60 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

درباره امکانات آپارتمان کد T.C.AP.17

اگر برای اسکان در میانه های شهر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در میدان هفت تیر تهران هستید، ما کد T.C.AP.17 را به شما پیشنهاد می کنیم.

یکی از مجهز ترین و در عین حال به خوش نقشه ترین آپارتمان هایی که در این مقاله یکوتاه حضور خوانندگان عزیز معرفی خواهد شد آپارتمانی است دوخوابه که در حوالی میدان هفت تیر تهران واقه شده است. این واحد که با کد T.C.AP.17  ثبت شده است دارای دو اتاق خواب مجزا با کلیه امکانات لازم برای استراحت شما می باشد.

بسیاری از افرادی که با اتومبیل شخصی به شهر تهران سفر می کنند همواره از نبودن جای پارک خصوصا در محله های مرکزی شهر گله مندند . برای رفع این مشکل یک پارکینگ اختصاصی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای رفت و آمد راحت تر نیز می توانید از آسانسور استفاده نمائید. یکی دیگر از امکاناتی که می توانید با حضور در واحد از آن بهره مند شوید اینترنت بی سیم می باشد. اگر بخواهیم  سایر ویژگی های این آپارتمان را نام ببریم می توانیم به مبلمان آن و امکانات کافی در اتاق پذیرایی اشاره کنیم. آشپزخانه ی واحد نیز به کلیه امکانات آشپزی و شستشوی لباس تجهیز شده است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت آپارتمان کد T.C.AP.17

میدان هفت تیر که سوئیت کد T.C.AP.17 در نزدیکی آن قرار دارد، منطقه ای است در منطقه شش تهران . این محله به میدان ولیعصر ، فاطمی ، طالقانی ، یهار شیراز و حتی محدوده هایی از منطقه هفت تهران دسترسی خوبی دارد. وجود ایستگاه های متعدد هفت تیر ، طالقانی ، ولیعصر امکان تردد را برا ساکنین این منطقه آسان کرده است.

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.17

کد T.C.AP.17 سوئیت مبله ای است دو خوابه که سیصد و پنجاه هزار تومان برای یک شب اقامت ارزش گذاری شده است.

برای کد T.C.AP.17 چگونه اقدام کنیم؟

اگر  توضیحاتی که ارائه دادیم برایتان مفید بوده است و قصد اجاره آپارتمان مبله در میدان هفت تیر تهران را داشته اید با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه