اجاره آپارتمان مبله یک خوابه در میرداماد تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله یک خوابه در میرداماد تهران-ایران ماوا
تهران میرداماد
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.49 80 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات کد T.N.AP49چگونه است؟

برای اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران و اجاره آپارتمان مبله در میرداماد تهران با گروه ایران ماوا تماس بگیرید.

یکی دیگر از واحدهایی که شما مسافران عزیز و مهمانمان گرانقدر می توانید از طریق ایران ماوا نسبت به اجاره ی چند روزه ی آن اقدام نمائید ، واحدی است که در محله ی میرداماد تهران واقع شده است. این واحد آپارتمانی که بسیار شیک و لوکس می باشد یک اتاق خواب دارد و کلیه امکانات لازم برای یک استراحت آرام در آن فراهم شده است.

از دیگر ویژگی های این واحد که با کد T.N.AP49 ثبت شده است می توان به امکانات کامل آشپزخانه اشاره نمود.میز غذاخوری ، ماشین لباسشوئی و ظرفشوئی ، وسائل مجهز برای پخت و پز و پذیرائی از جمله این امکانات می باشند.اتاق پذیرایی نیز مبلمان می باشد و شما عزیزان می توانید در کنار خانواده ی خود به تماشای تلوزیون و گپ و گفت بپردازید. همواره مشکل پارکینگ یکی از مسائلی است که خاطر مسافران محترم را آزرده می سازد. با اجاره ی این واحد یک پارکینگ اختصاصی نیز در اختیار شما خواهد بود .همچنین برای رفت و آمد به واحد می توانید از آسانسور نیز استفاده نمایید.

موقعیت مکانی کد T.N.AP49

از ویژگی های مهم محله ی میرداماد در دسترس بودن ناوگان حمل و نقل عمومی است. ایستگاه مترو میرداماد تقریبا در مرکز این بلوار قرار دارد و ایستگاه مترو شریعتی هم میتواند در شرق این محله تردد را آسان و سریع تر نماید. همچنین خطوط تاکسی در طول بلوار میرداماد خدمات حمل و نقل را فراهم میاورد. افرادی که بخواهند از سمت غربی بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر به میرداماد دسترسی پیدا کنند میتوانند از BRT نیز بهره ببرند.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP49

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP49 که در بالا به توضیح آن پرداختیم پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو سوئیت کد T.N.AP49

در صورت تمایل به اجاره آپارتمان مبله در میرداماد تهران ، یکی از پیشنهادات ایران ماوا کد T.N.AP49 خواهد بود.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه