اجاره آپارتمان ۸۰ متری مبله در میرداماد تهران – ایران ماوا

اجاره آپارتمان ۸۰ متری مبله در میرداماد  تهران – ایران ماوا
تهران میرداماد
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.48 80 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

اطلاعات آپارتمان کد T.N.AP.48

در صورتی که برای اجاره آپارتمان مبله در میرداماد تهران در جست و جوی سوئیت مبله می باشید شاید کد T.N.AP.48 بتواند نظر شما را به خود جلب کند.

یکی از دغدغه های همیشگی مسافرانی که قصد دارند برای اقامت چند روزه ی خود واحدی اجاره کنند این است که شناخت کافی نسبت به آپارتمان مورد نظر دارند.ایران ماوا با معرفی و شرح مشخصات آپارتمان های خود این دغدغه را به کلی برطرف نموده است.یکی از واحد هایی که حضور شما عزیزان معرفی می شود واحدی است بسیار شیک و لوکس واقع در محله ی میرداماد تهران.

این واحد که با کد T.N.AP.48  در ایران ماوا به ثبت رسیده است دارای یک اتاق خواب با تمامی امکانات می باشد.اتاق پذیرایی آن مبله بوده و شما عزیزان می توانید روزهای خوبی را در کنار خانواده خود سپری کنید.از دیگر ویژگی های آن می توان به پارکینگ اختصاصی اشاره نمود . همچنین برای رفت و آمد راحت تر می توانید از آسانسور استفاده کنید.در آشپزخانه ای این واحد نیز کلیه امکانات مورد نیاز برای آشپزی و همچنین شستشوی لباس و ظرف فراهم شده است.اینترنت و نگهبانی نیز از دیگر امکاناتی است که در اختیار شما خواهد بود.

توضیحاتی درباره موقعیت کد T.N.AP.48

خیابان میرداماد ما بین یو خیابان بزرگ تهران یعنی شهید دکتر شریعتی و ولیعصر قرار دارد. میدان مادر یا همان میدان محسنی نیز در این خیابان قرار دارد.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.48

قیمت سوئیت مذکور پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

چگونه کد T.N.AP.48 را رزرو کنیم؟

برای رزرو و اجاره آپارتمان مبله در میرداماد تهران (T.N.AP.48) پس از مطالعه کامل توضیحات ارائه شده با ایران ماوا تماس بگیرید.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه