اجاره آپارتمان ۷۰متری مبله در میرداماد تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان ۷۰متری مبله در میرداماد تهران-ایران ماوا
تهران میرداماد
اجاره روزانه 450,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.38 70 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام

کد T.N.AP.38 چه ویژگی هایی دارد؟

در ادامه معرفی واحدهای اجاره ای برای سکونت چند روزه ی شما عزیزان مخصوصا اجاره آپارتمان مبله در میرداماد تهران ، واحدی را معرفی می کنیم که در بلوار میرداماد تهران واقع شده است و با کد T.N.AP.38  به ثبت رسیده است.

این واحد که بسیار شیک می باشد دارای دو اتاق خواب بوده و در هر اتاق امکانات مورد نیاز جهت استراحت شما فراهم شده است. آشپزخانه ای این آپارتمان به انواع وسائل آشپزی و شستشوی ظرف و لباس لازم تجهیز شده است. اتاق پذیرایی مبله می باشد و شما می توانید در کنار خانواده ی خود به تماشای تلوزیون بپردازید.از سایر ویژگی ها می توان به پارکینگ اختصاصی اشاره نمود که در اختیار شما قرار خواهد گرفت.همچنین ، دو نوع سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی تعبیه شده است.این مجتمع دارای واحد نگهبانی نیز می باشد.

آشنایی بیشتر با محله میرداماد

از ویژگی های مهم محله ی میرداماد نیز در دسترس بودن ناوگان حمل و نقل عمومی است. ایستگاه مترو میرداماد تقریبا در مرکز این بلوار قرار دارد و ایستگاه مترو شریعتی هم میتواند در شرق این محله تردد را آسان و سریع تر نماید. همچنین خطوط تاکسی در طول بلوار میرداماد خدمات حمل و نقل را فراهم میاورد. افرادی که بخواهند از سمت غربی بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر به میرداماد دسترسی پیدا کنند میتوانند از BRT نیز بهره ببرند.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.38

قیمت آپارتمان مبله دو خوابه واقع در میرداماد با کد T.N.AP.38 چهارصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو آپارتمان کد T.N.AP.38

اگر مطالب بالا را مطالعه کردید و کدT.N.AP.38 را برای اجاره آپارتمان مبله در میداماد تهران برگزیده اید با ایران ماوا تماس بگیرید.

 instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه