اجاره آپارتمان مبله ۹۰ متری در نارمک تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۹۰ متری در نارمک تهران-ایران ماوا
تهران خیابان نارمک
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 300,000 تومان - ویلا
T.E.AP.4 90 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت نارمک تهران

اگر برای اجاره آپارتمان مبله در نارمک تهران به دنبال مورد مناسب هستید آپارتمان T.E.AP.4 گزینه مناسبی هست.

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در نارمک تهران هستید منطقه نارمک با توجه به قرار گیری در مناطق شرقی تهران می تواند محدوده مناسبی برایتان باشد. منزل مبله معرفی شده با کد مذکور نیز در منطقه نارمک واقع شده است. منطقه نارمک بین سه اتوبان شهید باقری ، رسالت ، و امام علی قرار دارد. اتوبان امام علی (ع) در غرب این محله قرار دارد. اتوبان شهید باقری نیری در شرق و اتوبان رسالت در شمال این منطقه واقع شده اند. وجود اتوس های همگانی ، بی آر تی و مترو دسترسی و رفت و آمد به این منطقه را به سهولت در آورده است.

مشخصات کد T.E.AP.4 

این منزل مبله با داشتن بنایی به وسعت نود متر مربع می تواند پذیرای میهمانان و مسافرانی باشد که اجاره آپارتمان مبله در تهران را به عنوان نوع اقامت خود و بستگانشان انتخاب می کنند، باشد. این منزل مبله یک واحد ویلایی هست که امروزه تعداد معدودی از این واحدها در تهران باقی مانده اند. این منزل مبله دارای یک اتاق خواب می باشد. این اتاق خواب دارای یک تخت دو نفره (دبل) به همراه یک میز آرایش موجود می باشد.

این واحد با توجه به اینکه یک طبقه می باشد و در همکف قرار دارد می تواند برای مسافرانی که مسن هستند و یا برای درمان به تهران عزیمت می کنند بسیار مورد مناسبی باشد. علاوه بر این وجود سرویس بهداشتی فرنگی دیگر مزیتی ست که حتما برای این دست بیماران مورد نیاز خواهد بود.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت کد T.E.AP.4 

قیمت پرداختی مسافران عزیزی که این واحد را انتخاب می کنند ، به ازای هر شب ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

شرایط و نحوه رزرو

برای رزرو پرسش هرگونه سوال برای اجاره سوئیت مبله در تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه