اجاره آپارتمان ۷۵متری مبله در نیاوران تهران -ایران ماوا

اجاره آپارتمان ۷۵متری مبله در نیاوران تهران -ایران ماوا
تهران نیاوران
اجاره روزانه 4,500,000 تومان - آپارتمان
T.N.AP.20 75 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با محله نیاوران

در این مطلب به معرفی کد T.N.AP.20 برای اشخاصی که علاقه مند به اجاره آپارتمان مبله در نیاوران تهران هستند گزینه مناسبی باشد.

منطقه نیاوران جز مناطق شمالی و به قولی اعیان نشین تهران می باشد. این منطقه در گذشته روستایی بوده است که رستم آباد نام داشته است. در اطراف این روستا نیز پر از نیزار بوده است. ناصرالدین شاه نیز برای رهایی از گرمای تهران و استفاده از هوای مطبوع شمیرانات به این منطقه می آمده است.

آپارتمان کد T.N.AP.20 چه مشخصاتی دارد؟

واحدی که در ادامه به معرفی آن می پردازیم واحدی است با متراژ نزدیک به هفتاد متر مربع می باشد. این آپارتمان مبله دارای یک اتاق خواب می باشد که برای مسافرانی که تعداد دو الی سه نفر را دارند می تواند مناسب باشد. آپارتمان مبله مذکور دارای امکاناتی از جمله آسانسور و پارکینک می باشد. دو مقوله یاد شده همواره اهمیت بالایی برای ساکنین این واحدها خواهد داشت.

وجود دیزاین شیک و مدرن به همراه وسایل کامل ازجمله لباسشویی ( برای اشخاصی که بلند مدت به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران هستند با اهمیت است ) و مبلمان هفت نفره و تخت دو نفره به همراه تلویزیون و میز تلویزیون و البته وسایل کامل پخت و پز در آشپزخانه می توانند موجبات رضایت مسافران را فراهم آورند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان کد T.N.AP.20 چقدر است؟

سوئیت مبله کد T.N.AP.20 با مشخصات هفتادوپنج متر زیر بنا و دارای یک اتاق خواب اجاره بهای چهارصد و پمجاه هزار تومان را دارد.

شرایط رزرو T.N.AP.20 چکونه است؟

برای رهایی از گرمای تهران در فصول گرم، مناطق شمالی و علی الخصوص نیاوران گزینه مناسبی است. برای رزرو آپارتمان کد T.N.AP.20 و برای اجاره آپارتمان مبله در نیاوران تهران با تیم ایران ماوا در تماس باشید.

املاك مشابه