اجاره آپارتمان ۹۰ متری مبله در نیاوران تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان ۹۰ متری مبله در نیاوران تهران-ایران ماوا
تهران خیابان نیاوران
اجاره ماهانه 8,000,000 تومان - آپارتمان
T.N.AP.12 90 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آیا منطقه نیاوران را می شناسید؟

برای اقامت کوتاه مدت خود و یا خانواده محترم می توانید اجاره آپارتمان مبله در نیاوران تهران را انتخاب کنید. کد ملک T.N.AP.12 می تواند جز گزینه های انتخابی شما باشد.

منطقه نیاوران از جمله مناطقی هست که در شمال تهران واقع شده است و برای بسیاری از مردم حتی اشخاصی که در شهرستان زندگی می کنند نام آشنایی است. با توجه به قرار گیری واحد مذکور اندکی به معرفی این محدوده از شهر تهران می پردازیم.

منطقه نیاوران جز شمیرانات تهران محسوب می شود و دارای آب و هوای بسیار خوبی می باشد. وجود پارک های متعدد و معروفی از جمله پارک جمشیدیه و نیاوران که در مجاورت این منطقه هست برای ساکنان نیاوران و مناطق اطراف فضای شاد و مطبوعی را فراهم می آورند. علاوه بر این امکان تفریح نیز در این پارک های زیبا ممکن می باشد.

آشنایی با کد T.N.AP.12

واحد مورد اشاره آپارتمان مبله ای هست که از دو اتاق خواب بهره می برد. این منزل مبله متراژی در حدود نود متر مربع دارا می باشد. اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران هستید و تعداد نفرات شما بیش از چهار نفر الی شش نفر می باشد ملک مورد نظر می تواند گزینه مناسبی برای شما و همراهانتان باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان کد T.N.AP.12

قیمت آپارتمان دو خوابه ای که با کد T.N.AP.12 که برای اجاره روزانه آپارتمان در تهران به معرفی آن پرداختیم ، برای اسکان مسافران امکانات مناسبی دارد و برای پذیرایی هر شب هزینه ۸۰۰ هزار تومانی دارد.

نحوه رزرو آپارتمان کد T.N.AP.12

برای رزرو اجاره آپارتمان مبله در نیاوران تهران واحد فوق با ایران ماوا تماس حاصل نمایید.

املاك مشابه