اجاره آپارتمان مبله ۸۰ متری در هروی تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۸۰ متری در هروی تهران-ایران ماوا
تهران خیابان هروی
اجاره ماهانه 7,500,000 تومان - آپارتمان
T.E.AP.9 80 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

با منطقه هروی بیشتر آشنا شوید

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در هروی تهران (شمال شرق) را دارید این واحد مورد مناسبی برای اجاره ماهانه می باشد.

افراد علاقه مند به اجاره سوئیت مبله در تهران همواره از ما درباره محله واحد مورد نظر سوال می کنند لذا در ابتدا به معرفی اجمالی موقعیت مکانی محله مورد اشاره می پردازیم . محله هروی تهران در شمال شرق این شهر قرار گرفته است.

منطقه هروی مابین چندین شاهراه اصلی و در مجاورت مبارک آباد و حسین آباد و لویزان و شیان قرار گرفته است. در جنوب این محله اتوبان شهید زین الدین که در امتداد اتوبان شهید همت قرار دارد واقع شده است. در غرب این محله اتوبان شهید صیاد شیرازی و در شرق آن اتوبان امام علی (ع) قرار دارد. وجود این چند اتوبان مهم تهران در اطراف این محله تردد آسان و دسترسی خوبی را برای ساکنان آن فراهم می آورد.

ویژگی های واحد مبله کدT.E.AP.9 

واحد مذکور با دارا بودن مترازی در حدود ۸۰ متر مربع و یک اتاق خواب فضای مناسبی را برای مسافران فراهم می آورد. اتاق خواب این واحد مبله دارای یک تخت دو نفره (دبل) می باشد. داشتن پارکینگ جهت پارک خودرو نیز از مزیت های مهم این واحد مبله هست. آسانسور و امکانات رفاهی کامل سبب می شود که این کد جز موارد پر طرفدار برای مسافرانی که شرق تهران را برای اسکان برمی گزینند باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد مبله کد T.E.AP.9

واحد کد T.E.AP.9 که در منطقه هروی قرار دارد اجاره بهای یک شب ۷۵۰ هزار تومان می باشد. البته این قیمت برای تعداد نفرات استاندارد می باشد و در صورت افزایش تعداد نفرات هزینه نیز اقزایش خواهد یافت.

شرایط رزرو کد T.E.AP.9

برای آنکه نسبت به رزرو و اجاره آپارتمان مبله در هروی تهران یا سایر مناطق تهران اقدام کنید،  با ایران ماوا تماس خاصل نمایید.

املاك مشابه