اجاره آپارتمان ۶۰ متری مبله در پاسداران تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان ۶۰ متری مبله در پاسداران تهران-ایران ماوا
تهران خیابان پاسداران
اجاره ماهانه 5,500,000 تومان - آپارتمان
T.N.AP.9 60 1 اتاق خواب 1 حمام

اجاره ماهانه آپارتمان مبله

برای اطلاع از نحوه رزرو و اجاره آپارتمان مبله در پاسداران تهران می توانید با ایران ماوا تماس بگیرید. کد ملک T.N.AP.9  یکی از گزینه هایی خواهد بود که مب تواند مورد نظر شما واقع گردد.

بسیاری از مسافرانی که قصد اقامت در شمال تهران را به صورت کوتاه مدت دارند ، ترجیح می دهند که به اجاره سوئیت مبله در تهران به صورت ماهانه فکر بکنند. چرا که اجاره واحد مبله به صورت ماهانه قطعا برای مسافر مقرون به صرفه تر و کم هزینه تر خواهد بود . البته بعضی مواردی که برای اجاره آپارتمان مبله در پاسداران تهران پیشنهاد می شوند نیز  فقط به صورت ماهانه امکان اجاره دارند.

واحد مورد اشاره در این متن که در چها راه پاسداران تهران قرار گرفته است نیز از این دست املاک می باشد که برای موارد ماهانه و یا سالانه امکان استقرار مسافرین را فراهم می سازد.

توضیحات آپارتمان کد T.N.AP.9 

واحد مذکور وسعتی نزدیک به شصت متر مربع دارد . این واحد از یک اتاق خواب بهره می برد . آپارتمان مبله مذکور در طبقه اول قرار دارد اما از آسانسور بی بهره است . دارا بودن آشپزخانه اپن همراه با امکانات کافی جهت پخت و پز و سرو غذا به همراه تلویزیون و مبلمان هفت نفره از دیگر مزایای این واحد هست. شایان ذکر است که این واحد دارای پارکینگ نیز می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان کد T.N.AP.9 

قیمت ماهانه واحدی به معرفی آن پرداختیم پنج میلیون پانصد هزار تومان ارزش گذاری شده است.

شرایط رزرو آپارتمان کد T.N.AP.9 

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله به صورت ماهانه در تهرا دارید و کدT.N.AP.9 مورد پسند واقع شده است می توانید برای اطلاع از نحوه رزرو با ایران ماوا تماس بگیرید. 

املاك مشابه