اجاره آپارتمان مبله ۶۰ متری در پاسداران تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۶۰ متری در پاسداران تهران-ایران ماوا
تهران خیابان پاسداران
اجاره روزانه 400,000 تومان - آپارتمان
T.N.AP.10 60 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با پاسدارن تهران

اگر مایل به اجاره آپارتمان مبله در پاسداران تهران و مخصوصا مناطق شمالی تهران هستید، کد ملک T.N.AP.10  می تواند برای اقامت کوتاه مدت مناسب باشد.

برای آشنایی بیشتر علاقه مندان به اجاره آپارتمان مبله در تهران به معرفی منطقه ای که واحد مذکور در آن قرار گرفته است می پردازیم.

واحد مذکور در منطقه پاسداران واقع شده است. خیابان پاسدارن از خیابان شریعتی آغاز و تا میدان نوبنیاد در شمال شرق تهران و بعد از آن تا میدان شهید باهنر (نیاوران ) ادامه دارد.

ساکنان خیابان پاسداران با توجه به قرار گیری اتوبان های متعدد از قبیل اتوبان شهید سرلشگر بابایی و شهید صدر در شمال این خیابان و اتوبان شهید صیاد شیرازی در شرق  و همچنین شهید زین الدین  در جنوب آن امکان دسترسی و رفت و آمد به سایر نقاط و مناطق تهران را دارا می باشند.

مشخصات آپارتمان کد T.N.AP.10

واحد مورد اشاره در این متن دارای مساحتی قریب به شصت متر مربع می باشد. واحد مبله مذکور دارای یک اتاق خواب نیز می باشد. در این اتاق خواب یک تخت دو نفره همراه با میز آرایش وجود دارد که برای استراحت دو نفر کافی به نظر می رسد.

دارا بودن پارکینگ با توجه به شلوغی خیابان ها و عدم وجود فضای پارک خودرو نیز از دیگر مزایای این آپارتمان مبله هست . لازم به ذکر است خیابان پاسداران دارای مراکز خرید و مغازه های متعددی می باشد که برای بیننده ای می تواند جالب و جذابیت خاصی داشته باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان کدT.N.AP.10

اگر به دنبال یک آپارتمان با امکانات و قیمت مناسب در شمال تهران هستید آپارتمان کد T.N.AP.10 با قیمت ۴۰۰ هزار توما برای یک شبانه روز می تواند گزینه مناسبی برای مسافران محسوب شود.

شرایط و نحوه رزرو کد T.N.AP.10

برای اجاره آپارتمان مبله در پاسداران تهران و یا اجاره سوئیت در تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه