اجاره آپارتمان مبله ۱۰۰ متری در پاسداران تهران -ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۱۰۰ متری در پاسداران تهران -ایران ماوا
تهران خیابان پاسداران
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 400,000 تومان - آپارتمان
T.N.AP.4 100 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

پاسدارن کجای شهر است؟

برای اجاره آپارتمان مبله در پاسداران تهران و علی الخصوص شمال تهران منطقه پاسداران مورد مناسبی می تواند باشد.آپارتمان کد T.N.AP.4 واقع در منطقه پاسداران و بسیار برای اجاره سوئیت مبله در تهران چرا که امکانات کاملی برای اسکان مسافران در آن موجود می باشد.

منطقه پاسداران جز مناطق شمالی تهران محسوب می شود که از اتوبان همت آغاز می شود و با طی کردن مسیری طولانی به نوبنباد می رسد. وجود مغازه و فروشگاه های متعدد علاوه بر جذابیت های بصری  برای تهیه کالاهای گوناگون و مختلف می تواند برای مسافرانی که از این خیابان گذر می کنند جالب باشد.این محدوده به نسبت دسترسی بهتری به مناطق شهری تهرا دارد چرا که وجود اتوبان های همت و صیاد شیرازی کمک زیاری در این زمینه می کند.

امکانات آپارتمان کد T.N.AP.4

واحد مذکور که با کد T.N.AP.4 مشخص شده است همانطور که گفته شد در منطقه پاسداران واقع گردیده. این واحد با دارا بودن متراژ بالای ۱۰۰ متر مربع  و دو اتاق خواب که یکی از آن ها دارای حمام مستر می باشد می تواند گزینه ای باشد که هر علاقه مند به اجاره آپارتمان مبله در تهران و مخصوصا مناطق شمالی را ترغیب به اسکان در خود بکند. اگر برای استراحت راحت خود به یک تخت با عرض و طول مناسب و تشک طبی هستید حتما این امکانات را در آپارتمان مبله فوق می توانید بیابید. امکانات آشپزخانه و پارکینگ هم می تواند شرایط مناسبی را گرد آوری کند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت کد T.N.AP.4

قیمت هر شبانه روز واحدی که در بالا به توضیح آن پرداختیم از قرار شبی ۴۰۰ هزار تومان می باشد.

چگونه آپارتمان رزرو کنیم؟

برای اجاره آپارتمان مبله در پاسداران تهران پس از مشاهده خصوصیات این واحد به قسمت تماس با ایران ماوا مراجه نمایید.

املاك مشابه