اجاره آپارتمان مبله۷۹متری در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله۷۹متری در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 450,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.31 79 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات کد T.W.AP31

امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله تهران با ما تماس بگیرند.

یکی از واحدهایی که در این مجال قصد معرفی آن به شما عزیزان را داریم واحدی است که در محله ی پونک واقع شده و با کد T.W.AP31 به ثبت رسیده است.

این واحد که دارای یک اتاق خواب می باشد بسیار زیبا طراحی شده است.اتاق پذیرایی مبله بوده و شما می توانید در کنار خانواده به تماشای تلوزیون بپردازید.در اتاق خواب  نیز امکانات مورد نیاز برای یک استراحت خوب  فراهم شده است.

از دیگر ویژگی های این واحد می توان به آشپزخانه ی مجهز آن اشاره نمود. در آشپزخانه کلیه ی لوازم آشپزی و شستشو فراهم شده است.این مجتمع مجهز به آسانسور می باشد و همچنین  یک پارکینگ اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آشنایی با محل کد T.W.AP31

محله پونک در مجاورت خیابان‌های میرزابابایی، اشرفی اصفهانی، شهید مخبری (گلستان)، سردار جنگل، همیلا، بلوار عدل، خیابان زیتون ٫خیابان چمران ٫المهدی و بلوار کمالی قرار دارد.

خیابان سیمون بولیوار و محله چهاردیواری نیز در انتهای شمال شرقی پونک قرار دارند. محله‌های مراد آباد و حصارک که از محله های اصیل به شمار می روند در اطراف پونک قرار دارند. قسمتی از شهرک غرب نیز جزو پونک به شمار می رود و در میان مردم به عنوان پونک شرقی شناخته می‌شود.

قیمت آپارتمان کد T.W.AP31

قیمت آپارتمان کد مذکور برای یک شب چهارصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو کد T.W.AP31

در صورت تمایل به اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران یکی از موارد معرفی شده توسط ایران ماوا کد T.W.AP31  خواهد بود. برای رزرو واحد مطلوب خود با پشتیبانی تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه