اجاره آپارتمان مبله ۶۰ متری در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۶۰ متری در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 300,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.8 60 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت جغرافیایی پونک

آپارتمان کد T.W.AP.8 برای اشخاصی که علاقه مند به اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران  هستند ،می تواند انتخاب مناسبی باشد.

اغلب اشخاصی که علاقه مند به اجاره سوئیت مبله در تهران هستند علاقه مند هستند تا اطلاعاتی ازمحل قرار گیری آپارتمان مبله و دسترسی این منطقه به شاه راه ها و سایر مناطق و وسایل حمل و نقل عمومی  موجود برای رفت و آمد مسافران عزیز کسب کنند. واحد مذکور در منطقه پونک واقع شده است . منطقه پونک جز مناطق غری و شمال غرب تهران واقع شده است .

دسترسی این منطقه به اتوبان های اصلی تهران مانند نیایش (اخیرا به آیت الله هاشمی رفسنجانی تغییر نام یافت) و شهید همت و شهید حکیم و حتی اتوبان یادگار امام (ره) بسیار خوب می باشد.

نکته قابل تامل دیگر درباره این منطقه وجود مراکز خرید متعدد مانند مرکز فروش بوستان و فروشگاه زنجیره ای شهروند و مرکز فروش تیراژه که می توان از آن ها نام برد.

مشخصات واحد کد T.W.AP.8

واحد مذکور در خیابان همیلا قرار دارد . مساحت این واحد مبله قربیب به شصت متر مربع می باشد. این واحد دارای یک اتاق خواب هست که شامل یک تخت دو نفره و میز آرایش می باشد. واحد کد T.W.AP.8 با داشتن وسایل کامل پخت و پز از قبیل : بشقاب و قاشق و چنکال به تعداد افراد مستقر و سرویس قابلمه ، ملاقه و.. به علاوه گاز و یخچال می تواند برای کم شدن هزینه ها کمک شایانی به شما کند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت کد T.W.AP.8

واحد مبله کد T.W.AP.8 که در بالا به توضیح آن پرداختیم برای اسکان تعداد مشخصی از مسافران شبی ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

شرایط و نحوه رزرو کد T.W.AP.8

برای اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران یا مناطق دیگر بعد از مطالعه قوانین و مقررات مندج در سایت با گروه ایران ماوا تماس بگیرید و از نحوه رزرو مطلع شوید.

املاك مشابه