اجاره آپارتمان مبله ۶۵ متری در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۶۵ متری در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 300,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.9 65 1 اتاق خواب 1 حمام

محله پونک کجاست؟

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در پونک  تهران را دارید (غرب تهران) آپارتمان موجود در خیابان همیلا در منطقه پونک با کد T.W.AP.9 گزینه بسیار مناسبی برای اقامت خواهد بود.

واحد مبله مذکور در منطقه پونک واقع شده است. بهتر است قبل از معرفی این آپارتمان مبله برای اطلاع هر چه بیشتر مسافران و اشخاصی که قصد اجاره روزانه آپارتمان در تهران را دارند اطلاعاتی درباره موقعیت این منطقه ارائه کنیم.

منطقه پونک بالاتر از مناطق صادقیه و باغ فیض قرار دارد. دسترسی این محله با توجه به وجود اتوبان هایی از قبیل آیت الله هاشمی رفسنجانی (نیایش) و شهید همت و اتوبان اشرفی اصفهانی و حتی شهید ستاری و شهید حکیم امکان تردد را برای ساکنین این منطقه فراهم می سازد. وجود مراکز پر شمارخرید از قبیل شهروند و تیراژه نیز از دیگر مزایای پونک می باشد.

با توجه به ساخت و سازهایی که اخیرا در این منطقه وجود خیابان های پهن و جای پارک فراوان نیز مزیت دیگری است که قابل شمارش هست. این منطقه از تهران با توجه به آب و هوای نیمه کوهستانی و وجود پارک های بزرگ و متنوع پذیرای تعداد زیادی از ساکنان پایتخت در ایام تعطیل می باشد. وجود مراکز متنوع خرید و فروشگاهی نیز از دیگر ویژگی های این محله از پایتخت می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

مشخصات آپارتمان کد T.W.AP.9

واحد مبله مذکور دارای وسعتی قریب به هفتاد متر مربع می باشد. این واحد مبله دارای یک اتاق خواب همراه با تخت دبل هست. این واحد فتقد پارکین می باشد.امروزه در تهران وجود پارکینگ و آسانسور از اواویت های هر واحد می باشد که آپارتمان مذکور از آنها بهره مند است.

قیمت کد T.W.AP.9

قیمت سوئیت مبله کد T.W.AP.9 شبی ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو کد T.W.AP.9

برای اطلاع از نحوه رزرو و اجاره آپارتمان مبله در تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه