اجاره آپارتمان ۷۵ متری مبله در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان ۷۵ متری مبله در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 280,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.11 75 1 اتاق خواب 1 حمام

با پونک آشنا شوید

اگر قصد  اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران را دارید و مخصوصا غرب تهران ، آپارتمان مبله با کد T.W.AP.11 می تواند پیشنهادی برای علاقه مندان به اجاره سوئیت در تهران  باشد.

آپارتمان مبله با کد مورد اشاره در منطقه پونک واقع شده است. پونک در شمال غرب تهران و در جوار فرحزاد قرار دارد. پونک با توجه به دسترسی خوبی که به اتوبان ها دارد شرایط مناسبی از حهت تردد برای ساکنان خود فراهم می کند.

دسترسی به اتوبان هایی از قبیل آیت الله هاشمی رفسنجانی (نیایش سابق) و اتوبان شهید همت و شهید اشرفی اصفهانی و حتی ستاری و حکیم شرایط مناسبی را برای حمل و نقل فراهم می آورد. وجود فضاهای سبز مختلف از قبیل پارک نهج البلاغه نیز سبب مطبوع آب و هوای این منطقه می شود. .جود دانشگاه های آزاد اسلامی و دانشگاه آزاد علوم تحقیقات نیز سبب رفت و آمد تعداد زیادی دانشجو و دانشگاهیان به این منطقه شده اند. و بسیاری از علاقه مندان به اجاره آپارتمان مبله در تهران و منطقه مورد نظر شامل دانشجویان و اساتیدی می شوند که برای اورات اداری و یا کارهای تحقیقاتی به تهران عزیمت می کنند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

امکانات کد T.W.AP.11

آپارتمان مبله ای که در متن به ارائه توضیحی درباره آن می پردازیم دارای متراژی قریب به هفتاد متر مربع دارد. این واحد دارای یک اتاق خواب می باشد که در آن یک تخت دو نفره با تشک طبی و فنری برای استراحت مسافران تعبیه شده است. وسایل پخت و پز نیز برای ساکنان این واحد در نظر گرفته شده است.

قیمت کد T.W.AP.11

قیمت آپارتمان مبله مذکور که به معرفی آن پرداختیم ، شبی ۲۸۰ هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو کد T.W.AP.11

برای اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران یا مناطق دیگر در تهران و یا غرب تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه