اجاره آپارتمان مبله ۸۰متری در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۸۰متری در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان ولیعصر
اجاره روزانه 400,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.14 80 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

موقعیت منطقه پونک

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله درپونک تهران ( غرب تهران ) را دارا هستید حتما خصوصیات آپارتمان مبله با کد  T.W.AP.14 برسی یفرمایید.

اگر قصد عزیمت به تهران را دارید ابتدا به موقعیت منطقه ای که برای اقامت کوتاه مدت و یا بلند مدت توجه بفرمایید. چرا که برای اجاره آپارتمان مبله در تهران یکی از مهمترین پارامترهای انتخاب مناسب اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران ، آشنایی با محلی است که در آن واقع شده. لذا پیش از رزرو واحد سری به نقشه تهران زده و محل قرار گیری و اتوبان های اطراف و ختی فروشگاه های موجود در منطقه را برسی فرمایید. امروزه با توجه به ترافیک و سختی تردد در شهر های بزرگ نحوه دسترسی به اماکن مقصد مسافرهای عزیز از اهمیت خاصی برخوردار هست.اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران

واحدی که با کد فوق در این متن معرفی می شود، در محله پونک قرار گرفته است. این محله با توجه به وجود اتوبان های متعددی که در اطراف خود دارد دسترسی بسیار مناسبی برای ساکنان خود فراهم می آورد. واحد فوق دارای مساحتی قریب به هشتاد متر مربع است.

مزایای آپارتمان کد T.W.AP.14

این واحد مبله دارای یک اتاق خواب می باشد. دارا بودن پارکینگ از مزایا و محاسن مهم این آپارتمان مبل می باشد. این آپارتمان مبله امکانات مناسبی جهت اقامت کوتاه مدت در خود جای داده است. از جمله این امکانات می توان به وسایل کامل پخت و پز که در آشپزخانه تعبیه شده است. علاوه بر آن وجود تخت دو نفره با تشک طبی میتواند موجب استراحتی دلنشین گردد.آسانسور و تلیویزیون و سیستم گرمایش و شرمایش این واحد نیز می تواند مهم باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان کد T.W.AP.14

کد T.W.AP.14 را چگونه رزرو کنیم؟

برای اطلاع از نحوه رزرو و اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران و یا کد آپارتمان T.W.AP.14  با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه