اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران-ایران ماوا
تهران پونک
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
t.w.ap.17 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.W.AP.17چه مشخصاتی دارد؟

آپارتمان کد T.W.AP.17 که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم برای اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران می تواند جز گزینه های مناسبی باشد.

یکی از واحد هایی که قصد معرفی آن را به خوانندگان محترم و مسافران عزیز داریم ، واحدی است یک خوابه و بسیار زیبا که در منطقه پونک تهران واقع شده است.این آپارتمان در طبقه دوم قرار گرفته است و چیدمان داخلی آن جالب توجه است.

از امکانات این واحد که با کدT.W.AP.17  ثبت شده است می توان به آشپزخانه ای با امکانات رفاهی کامل، اتاق خواب زیبا و کاملا آرام ، کف سرامیک، امکانات جانبی نظیر مبلمان، تلویزیون و … می باشد.

موقعیت منطقه پونک و آپارتمان مبله T.W.AP.17

قرر گرفتن ملک مورد نظر در محله پونک نیز مزیت مهمی به حساب می آید.محله پونک در مجاورت خیابان‌های میرزابابایی، اشرفی اصفهانی، شهید مخبری (گلستان)، سردار جنگل، همیلا، بلوار عدل، خیابان زیتون ٫خیابان چمران ٫المهدی و بلوار کمالی قرار دارد.

خیابان سیمون بولیوار و محله چهاردیواری نیز در انتهای شمال شرقی پونک قرار دارند. محله‌های مراد آباد و حصارک در اطراف پونک قرار دارند. قسمتی از شهرک غرب نیز جزو پونک هستند و به عنوان پونک شرقی شناخته می‌شود. وجود خطوط تاکسی به سایر محلات تهران و اتوبوس و بی آر تی می تواند تسهیل کننده رفت و آمد ساکنان و مسافران می باشد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت کد T.W.AP.17

آپارتمان مبله یک خوابه که در منطقه پونک قرار دارد و کد مشخص کننده T.W.AP.17 را دارا می باشد، قیمت ۳۵۰ هزار تومان برای رزرو و اسکان به مدت یک شب دارد.

کد T.W.AP.17 را چگونه رزرو کنیم؟

پس از روئت تصاویر و مشخصات آپارتمان کد T.W.AP.17 (اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران) در صورت مناسب بودن برای اسکان خود و همراهانتان و آشنایی با قوانین و مقررات موجود در این زمینه با بخش رزرواسیون ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه