اجاره آپارتمان ۸۰متری مبله در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان ۸۰متری مبله در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 280,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.21 80 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

امکانات کد T.W.AP21

امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله تهران با ما تماس بگیرند.

آپارتمان لوکسی که در این مجال قصد معرفی آن را به شما داریم واحدی است بسیار لوکس و زیبا که با کد T.W.AP21 ثبت شده است.این آپارتمان که در محله پونک تهران واقع شده است دارای یک اتاق خواب با کلیه امکانات لازم می باشد.اتاق پذیرایی آن مبله بوده و یک دستگاه تلوزیون نیز در اختیار شما خواهد بود .همچنین عزیزانی که نسبت به غذاهای آماده علاقه ای ندارند می توانند از لوازم موجود در آشپزخانه نیز استفاده نمایند.یک دستگاه ماشین لباسشوئی نیز در آشپزخانه موجود است.همچنین برای راحتی مسافران گرامی برای این واحد ، پارکینگ اختصاصی نیز در نظر گرفته شده است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت آپارتمان کد T.W.AP21

از نظر موقعیت جغرافیایی نیز این واحد در محله پونک تهران واقع شده که یکی از مناطق غربی و خوش آب و هوای شهر تهران به شمار می رود . این محله که در منطقه ۵ قرار گرفته است اماکن شاخصی مثل مجتمع تجاری بوستان، پساژ تیراژه ، بارگاه امامزادگان عینعلی و زینعلی ، مجتمع برج های تجاری جام همت و بخشی از بوستان بزرگ نهج البلاغه را در دل خود جای داده است.

قیمت آپارتمان کد T.W.AP21

قیمت آپارتمان کد T.W.AP21 برای یک شبانه روز هزینه دویست و هشتاد هزار تومان را در بردارد.

چگونه آپارتمان مبله T.W.AP21 را رزرو کنیم؟

اگر مشخصات آپارتمان مبله با کد T.W.AP21 را برسی کرده اید و برای اقامت خود مناسب ارزیابی کرده اید، برای اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران با ایران ماوا تماس بگیرید. 

املاك مشابه