اجاره آپارتمان مبله ۱۰۰ متری در پونک تهران – ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۱۰۰ متری در پونک تهران – ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 350,000 تومان - آپارتمان
T.W.AP.4 100 2 اتاق خواب 1 پارکینگ

موقعیت جغرافیایی پونک

برای اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران سوئیت معرفی شده با کد  T.W.AP.4 گزینه مناسبی برای علاقه مندان جهت رزرو در غرب تهران می باشد.

این واحد  برای کسانی که قصد اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران را دارند می تواند گزینه مناسبی باشد . چرا که این آپارتمان مبله در منطقه سردار جنگل و در مجاورت میدان پونک قرار دارد. این واحد نزدیک به برخی مراکز فروش معروف تهران می باشد. از جمله این مراکز می توان به مجتمع خرید تیراژه و مجتمع خرید بوستان و فروشگاه شهروند اشاره کرد.

هر کدام از این مجتمع ها و مراکز فروش طرفداران خود را دارند. مجتمع تیراژه با توجه به این که بسیاری از برند ها در آن واقع شده اند خیل کثیری از جوانان را برای خرید به خود جذب می کند . مجتمع شهروند اغلب برای خرید خانواده ها مناسب هست و ازجمله اولین فروشگاه های زنجیره ای می باشد که توانسته بسیاری از نیازهای یک خانواده را در خود بگنجاند. مجتمع بوستان نیز که در مجاورت شهروند قرار دارد برای خرید البسه و پوشاک می تواند محل مناسبی باشد و به کسانی که قصد اجاره آپاترمان مبله در غرب تهران را دارند  کمک کند که سبد انتخاب بزرگتری داشته باشند.

امکانات آپارتمان کد T.W.AP.4

واحد مذکور با دارا بودن مساحتی قریب به ۱۰۰ متر مربع و داشتن دو اتاق خواب برای میهمانانی که تعداد نفراتشان بین ۴ الی ۶ نفر هست مناسب می باشد. وجود تخت خواب های دبل در هر کدام از اتاق خواب ها و میز آرایش به همراه حمام مستر از دیگر امکانات این واحد است. آشپزخانه این آپارتمان مبله با دارا بودن امکانات کامل پخت و پز و وسایل آشپزی برای رفع نیاز خانم هایی که قصد پخت غذا برای خانواده را دارند مناسب هست . چرا که این اقدام در مسافرت سبب کمتر شدن هزینه های مسافران مخصوصا در شهر گرانی مانند تهران می گردد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت آپارتمان کد T.W.AP.4

آپارتمان مبله مذکور که در منطقه پونک واقع شده است ، برای هر شب هزینه بهای ۳۵۰ هزار تومان را دارد.

نحوه رزرو آپارتمان مبله

برای اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران با ایران ماوا در ارتباط باشید .

املاك مشابه