اجاره آپارتمان مبله ۱۰۰ متری در چیتگر تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۱۰۰ متری در چیتگر تهران-ایران ماوا
تهران چیتگر
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.20 100 متر مربع 3 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.W.AP.20 چه مشخصاتی دارد؟

سوئیت مبله کد T.W.AP.20 که در غرب تهران قرار دارد می تواند شما را مجاب به اجاره آپارتمان مبله در چیتگر تهران بکند. یکی از واحد های شیک و زیبا که البته امکانات فراوانی را در دل خود جای داده تا مسافران گرامی بتوانند سفری خاطره انگیز را در تهران سپری کنند واحدی است سه خوابه که در محله چیتگر واقع شده و با کد T.W.AP.20 ثبت  است .

این واحد که دارای سه اتاق خواب می باشد بسیار تمیز بوده و دارای امکانات لازم برای یک پذیرایی خوب از شما و همراهان گرامی شماست.اگر شما از جمله افرادی هستید که با ماشین شخصی خود به مسافرت می روید ذکر این نکته لازم است که یک پارکینگ اختصاصی با اجاره واحد، در خدمت شما قرار خواهد گرفت.

امکانات لازم و بسیار خوبی برای عزیزانی که قصد دارند در آشپزخانه به آشپزی و تهیه غذای روزانه خود بپردازند نیز در نظر گرفته شده است.

در اتاق خواب نیز کلیه امکانات برای یک استراحت آرام در نظر گرفته شده .

موقعیت جغرافیایی منطقه چیتگر تهران

همانگونه که بیان کردیم این واحد در محله چیتگر تهران واقع شده که از نظر موقعیت جغرافیایی یکی از بهترین محله های تهران به شمار می رود.قرار گرفتن ایستگاه متروی چیتگر در این محل این امکان را به شما عزیزان می دهد تا در سایر نقاط تهران به آسانی رفت و آمد داشته باشید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت کد T.W.AP.20 چقدر است؟

آپارتمان مبله کد T.W.AP.20 جز معدود موارد سه خوابه موجود در غرب تهران می باشد. برای اجاره آپارتمان مبله در چیتگر تهران بهتر است بدانید که قیمت این واحد تنها پانصد و پنچاه هزار تومان به ازای هر شب اقامت می باشد.

شرایط رزرو کد T.W.AP.20چگونه است؟

عزیزانی که برای اسکان در تهران به سایت ایران ماوا وارد می شوند ، می توانند از طرق ارتباطی با بخش رزواسیون تماس بگیرید.

املاك مشابه