اجاره آپارتمان۷۰متری مبله در کردستان تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان۷۰متری مبله  در کردستان تهران-ایران ماوا
تهران اتوبان کردستان
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.39 70 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کدT.C.AP.39چه امکاناتی دارد؟

امروزه بسیاری از مسافران که علاقه به  اجاره آپارتمان مبله تهران و علی الخصوص اجاره آپارتمان مبله در کردستان تهران را دارند کد T.C.AP.39 را نیز جز گزینه های خود برسی می کنند.

یکی دیگر از آپارتمان های لوکسی که شما عزیزان و مهمانان محترم می توانید از طریق ایران ماوا اجاره نمائید آپارتمانی است بسیار شیک واقع در خیابان کردستان که با کد T.C.AP.39 به ثبت رسیده است .

این آپارتمان با دارا بودن دو اتاق خواب و امکانات لازم برای استراحتی آرام در اختیار شما قرار خواهد گرفت.برای کسانی که معمولا با وسیله نقلیه ی خود به تهران سفر می کنند یکی از معضلات نبودن جای پارک به علت شلوغی خیابان ها و کوچه هاست که البته پارکینگ اختصاصی این واحد، این مشکل را به کلی حل کرده است.

مورد دیگری که در این واحد به چشم می خورد اتاق پذیرایی آن است که به صورت مبله با تمام امکانات دراختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت .در آشپزخانه نیز کلیه امکانات مورد نیاز برای آشپزی ، شستشوی ظرف و لباس فراهم شده است .مورد قابل ذکر دیگر بودن آسانسور در ساختمان است که این موضوع رفت و آمد شما را به واحد مدنظر آسان تر می کند.

موقعیت مکانی آپارتمان کد T.C.AP.39

بزرگرا ه کردستان نیز بزرگراهی است با درازای شش و نیم کیلومتر که در منطقه سه تهران واقع شده است.

این بزرگراه مرکز تهران را به شمال آن پیوند می دهد. سه راهی بزرگراه کردستان ، بزرگراه شهید گمنام و بزرگراه جلال آل احمد نقطه آغاز این بزرگراه در جنوب به شمار می رود.

قیمت آپارتمان مبله با کد T.C.AP.39

قیمت درج شده برای آپارتمان مبله با کد T.C.AP.39 پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

چگونگی رزرو آپارتمان کد T.C.AP.39

برای اجاره آپارتمان مبله در کردستان تهران گروه ایران ماوا گزینه های متفاوتی را پیشنهاد خواهد داد که یکی از این گزینه ها سوئیت مبله کد T.C.AP.39 خواهد بود. جهت رزرو این واحد با ما تماس بگیرید.

 instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه