اجاره آپارتمان مبله ۷۵متری در کردستان تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۷۵متری در کردستان تهران-ایران ماوا
تهران اتوبان کردستان
اجاره روزانه 450,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.38 75 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.C.AP.38 چه امکاناتی دارد؟

اگر منطقه سه تهران و اطراف بزرگراه کردستان قصد اقامت دارید، برای اجاره آپارتمان مبله در کردستان تهران با ما همراه شوید. یکی دیگر از آپارتمان های لوکسی که شما عزیزان و مهمانان محترم می توانید از طریق ایران ماوا اجاره نمائید آپارتمانی است بسیاز شیک واقع در خیابان کردستان .

این آپارتمان که با کد T.C.AP.38با دارا بودن دو اتاق خواب و امکانات لازم برای استراحتی آرام در اختیار شما قرار خواهد گرفت.برای کسانی که معمولا با وسیله نقلیه ی خود به تهران سفر می کنند یکی از معضلات نبودن جای پارک به علت شلوغی خیابان ها و کوچه هاست که البته پارکینگ اختصاصی این واحد، این مشکل را به کلی حل کرده است.

مورد دیگری که در این واحد به چشم می خورد اتاق پذیرایی آن است که به صورت مبله با تمام امکانات دراختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت .در آشپزخانه نیز کلیه امکانات لازم فراهم شده است .مورد قابل ذکر دیگر بودن آسانسور در ساختمان است که این موضوع رفت و آمد شما را به واحد مدنظر آسان تر می کند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

بزرگراه کردستان کجاست؟

بزرگرا ه کردستان نیز بزرگراهی است با درازای شش و نیم کیلومتر که در منطقه سه تهران واقع شده است.

این بزرگراه مرکز تهران را به شمال آن پیوند می دهد. سه راهی بزرگراه کردستان ، بزرگراه شهید گمنام و بزرگراه جلال آل احمد نقطه آغاز این بزرگراه در جنوب به شمار می رود.

قیمت سوئیت کد T.C.AP.38 چقدر هست؟

اگر در منطقه سه به دنبال اجاره آپارتمان مبله در کردستان تهران می باشید ، کدT.C.AP.38گزینه مناسبی است. قیمت آپارتمان مبله مذکور که واحدی دو خوابه است برای هر شب اقامت چهارصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو آپارتمان کد T.C.AP.38

اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران هستید با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه