اجاره آپارتمان مبله ۵۵متری در گلبرگ تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۵۵متری در گلبرگ تهران-ایران ماوا
تهران خیابان گلبرگ
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 280,000 تومان - آپارتمان
T.E.AP.7 55 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات واحد کد T.E.AP.7 

یکی از گزینه های اجاره آپارتمان مبله در گلبرگ تهران واحد با کد T.E.AP.7  می باشد. این منرل مبله در گلبرگ غربی واقع شده است.

این آپارتمان مبله دارای وستعتی قریب به شصت متر مربع می باشد . این منزل مبله دارای یک اتاق خواب نیز می باشد. دارا بودن یک تخت دو نفره (دبل) همراه با یک تشک با کیفیت  که برای مسافران و اشخاصی که از بیماری های کمر رنج می برند و در این آپارتمان مبله قصد اقامت دارند می تواند نکته قابل تاملی باشد.

واحد مبله مذکور علی رغم متراز کم که برای خیلی از متقاضیان مناسب می باشد، از امکانات مناسبی برای پذیرایی کوتاه و یا بلند مدت (برای اشخاصی که قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران را دارند ) بهره می برد.

واحد مذکور دارای یک دست مبلمان هفت نفره در اتاق نشیمن خود می باشد. علاوه بر مبلمان راحتی هفت نفره وجود تلویزیون ال سی دی و میز تلویزیون بسیار شکیل و همچنین یک میز پذیرایی که ما بین مبلمان و جلوی تلویزیون قرار دارد از دیگر امکانات موجود در اتاق حال ای آپارتمان می باشد. شایان ذکر هست این آپارتمان مبله در طبقه اول قرار دارد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد کد T.E.AP.7 

واحد کد T.E.AP.7 که در خیابان گلبرگ واقع شده است برای اسکان یک شبانه روز قیمت ۲۸۰ هزار تومان درج شده است.

شرایط و نحوه رزرو

اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در گلبرگ تهران را دارا هستید بعد از مطالعه و مشاهده اطلاعات مندرج با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه