اجاره آپارتمان۷۰ متری مبله در گلبرگ تهران -ایران ماوا

اجاره آپارتمان۷۰ متری مبله در گلبرگ تهران -ایران ماوا
تهران گلبرگ
اجاره روزانه 250,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.E.AP.18 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.E.AP12 چه امکاناتی دارد؟

در صورت انتخاب مناطق شرقی تهران و مخصوصا گلبرگ جهت اسکان کوتاه مدت ،برای  اجاره آپارتمان مبله در گلبرگ تهران ایران ماوا آپارتمان کد T.E.AP.18 را پیشنهاد می کند.

یکی از آپارتمان های شیک و تک واحدی که در همین مقاله قصد معرفی و ارائه مشخصات آن را به شما عزیزان داریم واحدی است که در منطقه گلبرگ که از مناطق شرقی تهران به شمار می رود واقع شده است. کد این ملک T.E.AP.18 می باشد.

این واحد با طراحی چشم نواز خود ، در نگاه اول به شما این اطمینان را خواهد داد که یکی از بهترین انتخاب های خود را انجام داده اید.

تمیز بودن محل سکونت یکی از شاخصه هایی است که همواره برای مسافران عزیز دارای الویت می باشد. این واحد با پاکیزگی مثال زدنی و همچنین امکانات رفاهی کامل آماده پذیرایی از شما عزیزان است. امکاناتی نظیر مبلمان، تلوزیون، آسانسور ، سیستم سرمایشی و گرمایش کامل، امکانات کامل آشپزخانه و اتاق خواب از جمله موارد قابل ذکر می باشند.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

موقعیت سوئیت کد T.E.AP12

 محله گلبرگ نیز که یکی از محله های پر تردد تهران به شمار می رود در منطقه ۸ شهرداری تهران واقع شده است. این خیابان در میدان سبلان به پایان می رسد و تقاطع های اصلی و فرعی زیادی نیز دارد. ایستگاه متروی گلبرگ نیز در همین خیابان واقع شده است.

قیمت آپارتمان کد T.E.AP12

قیمت آپارتمان مبله کد T.E.AP.18 که برای اجاره آپارتمان مبله در گلبرگ تهران پیشنهاد شده است دویست و پنجاه هزار تومان می باشد.

برای رزرو T.E.AP12 چگونه اقدام کنیم؟

در صورت تصمیم به رزرو کد T.E.AP.18 و اسکان در منطقه گلبرگ تهران ، پس از به خاطر داشتن کد واحد مورد نظر با همکاران ما تماس بگیرید و درخواست خود را اعلان بفرمایید.

 

املاك مشابه