اجاره آپارتمان مبله ۶۵متری در گلبرگ تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۶۵متری در گلبرگ تهران-ایران ماوا
تهران خیابان گلبرگ
اجاره روزانه, اجاره ماهانه 300,000 تومان - آپارتمان
T.E.AP.5 65 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

امکانات کدT.E.AP.5

مسافرانی که قصد اجاره آپارتمان مبله در گلبرگ تهران با دسترسی به شرق را دارند ، آپاترمان مبله کد T.E.AP.5 می تواند برایشان مناسب مخسوب می شود. واحد مذکور یک باب آپارتمان مبله هست که برای اجاره آپارتمان مبله در تهران می تواند مناسب باشد.

این واحد دارای یک اتاق خواب می باشد. این اتاق خواب شامل یک تخت دبل( دو نفره ) در کنار یک میز توالت( آرایش ) و البته یک قفسه که برای قرار دادن اسباب و وسایل می شود. سیستم گرمایشی این اتاق شامل یک بخاری گاز سوز هست.

این واحد وسعت و مساحت آن تقریبا ۶۵ متر مربع می باشد. این آپارتمان مبله در طبقه اول یک آپارتمان قرار دارد. واحد مذکور دارای سرویس بهداشتی فرنگی نمی باشد و تنها از سرویس بهداشتی ایرانی بهره مند هست. این واحد دارای یک آشپزخانه با وسایل کامل اعم از سرویس قابلمه و پخت و پز همراه با سرویس قاشق و چنگال می باشد. علاوه بر امکانات و لوازم مذکور وجود داشتن یک میز نهار خوری در محیط آشپزخانه برای سرو غذا مزیتی است که قابل اشاره خواهد بود. آپارتمان مبله کد T.E.AP.5 دارای یک حمام و یک پارکینگ برای قرار دادن خودور می باشد.

آشنایی با موقعیت گلبرگ

اگر تا به حال به تهران سفر نکرده اید و از موقعیت خیابان گلبرگ مطلع نیسیتید ، ادامه این مطلب را مطالعه بفرمایید تا اطلاعات خود را نسبت به محله ای که قصد اجاره آپارتمان مبله دارید ، افزایش دهید. خیابان گلبرگ از جمله خیابان هایی است که در شرق تهران واقع شده است . این خیابان دسترسی خوبی به مناطق تهران پارس و نارمک و حتی مجیدیه دارد.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

قیمت واحد کدT.E.AP.5

قیمت واحدی که به توصیف آن پرداختیم ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

شرایط و نحوه رزرو

برای اطلاع از نحوه رزرو و اجاره آپارتمان مبله در گلبرگ تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

املاك مشابه