اجاره آپارتمان مبله- دلاوران

  • 1دلاوران
  • 2دلاوران
  • 3دلاوران
  • 4دلاوران
  • 6دلاوران

كد ملك : T.E.AP.1

اجاره روزانه, اجاره ماهانه 250,000 تومان - آپارتمان
70 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
تهران با توجه به گستردگی و وسعتی که دارد همواره کسانی که قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران را دارند متقاعد می سازد که نزدیک به مقاصد خود به انتخاب واحد بپردازند . زیرا که نزدیک بودن به مناطق مورد نظر سبب صرفه جویی در وقت و زمان و انرژی افراد می شود .
بسیاری از مسافران که به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران  هستند با توجه به مطالب فوق به و در نظر گرفتن اینکه در شرق تهران تردد خواهند داشت ، مناطقی از قبیل تهران پارس و مجیدیه و دلاوران را می پسندد.
چرا که این مناطق دسترسی خوبی نسبت به مترو ، اتوبوس ، تاکسی و همچنین بی آر تی دارند لذا تردد و رفت و آمد را برای ایشان سهل و ممتنع می سازد. علاوه بر این دسترسی به اتوبان های شهید بابایی ، شهید صیاد شیرازی ، شهید باقری ، یاسینی دیگر مزیت این مناطق هست. مناطق شرقی تهران به پارک های جنگلی سرخه حصار و لویزان نیز بسیار نزدیک تر از دیگر مناطق هست .
خیلی از مسافرانی که عازم مناطقی از قبیل دماوند و لواسان و استان های شمالی هستند روزانه از این مناطق تردد می کنند.
واحدی که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم با شماره کد T.E.AP.1 در خیابان سراج و چهارراه دلاوران واقع شده است که همگی مزایا ی ذکر شده در بالا را دارد . این آپارتمان مبله با مساحتی قربیا به ۷۰ متر ، و با داشتن وسایل کامل آماده پذیرایی از میهمانان و مسافرانی هست که قصد اجاره آپارتمان مبله در تهران را دارند.
این واحد در طبقه اول واقع شده است و برای پخت و پز و استراحت یک خانواده سه نفره کاملا مناسب هست. اگر قصد اقامت کوتاه مدت در تهران و اجاره آپارتمان مبله در تهران را دارید با ایران ماوا تماس حاصل نمایید.

املاك مشابه