اجاره آپارتمان مبله – ستارخان

اجاره آپارتمان مبله – ستارخان
تهران میدان ولیعصر
اجاره روزانه 400,000 تومان روزانه - آپارتمان
t.w.ap.64 50 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام
امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله با ما تماس بگیرند.
یکی دیگر از آپارتمان های لوکسی که شما عزیزان و مهمانان محترم می توانید از طریق ایران ماوا اجاره نمائید آپارتمانی است بسیار شیک واقع در محله ستارخان تهران.
این آپارتمان دوبلکس که با کد t.w.ap.64   به ثبت رسیده است، با دارا بودن یک اتاق خواب و امکانات لازم برای استراحتی آرام در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
مورد دیگری که در این واحد به چشم می خورد اتاق پذیرایی آن است که به صورت مبله با تمام امکانات دراختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت .
متراژ این واحد ۵۰ متر مربع می باشد و از نظر دسترسی می توان به نزدیک بودن آن به بزرگراه های چمران ، یادگار امام و فرودگاه اشاره نمود.
در آشپزخانه نیز کلیه امکانات لازم فراهم شده است و شما عزیزان می توانید ضمن پخت و پز با امکانات موجود به شستشوی ظروف و لباس بپردازید.
هزینه ای که برای اجاره ی این واحد در نظر گرفته شده است روزانه معادت ۴۰۰ هزار تومان می باشد.
محله ستارخان هم از محلات محبوب و سرزنده‌ی شهر تهران به حساب می‌آید که به علت دسترسی مناسبش به مرکز و غرب تهران همواره مورد توجه جویندگان خانه قرار می‌گیرد. بد نیست بدانید ستارخان یکی از شاهراه‌های ارتباطی مرکز به غرب شهر تهران محسوب می‌شود.
 از سوی دیگر خیابان معروف ستارخان که میعادگاه دوستداران غذا و خوردنی هست بر جذابیت این منطقه اضافه کرده است.
در مورد بافت محله هم بایستی به اطلاعتان برسانیم که علاوه بر آپارتمان‌های نوساز و شیکی که ساخته شده‌اند، خانه‌های ویلایی و حیاطدار هم در محله‌ی ستارخان وجود دارند . ضمنا یکی دیگر از مواردی که در این محله به چشم می‌آید، تعدد مراکز اداری است.
 از شاخصه‌های این محله سه برج معروف ستارخان هستند که با نام مجتمع مسکونی ستارخان شناخته می‌شوند. از زمان ساخت آنها بیش از ۴۰ سال می‌گذرد.
اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله هستید با ما تماس بگیرید.

املاك مشابه