اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری سید خندان تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری سید خندان تهران-ایران ماوا
تهران سید خندان
اجاره روزانه 350,000 تومان - آپارتمان
T.E.AP.11 70 2 اتاق خواب 1 حمام

آشنایی یا سید خندان تهران

کد ملک T.E.AP.10  در منطقه سید خندان واقع شده است و برای عزیزانی که قصد اجاره آپارتمان مبله  سید خندان تهران را خواهند داشت می تواند گزینه مناسبی باشد.

منطقه سید خندان جز مناطق مرکزی تهران مخسوب می شود . این منطقه با توجه به نزدیکی به خیابان های مهمی مانند پاسداران و دکتر شریعتی و همچنین  میرداماد از موقعیت مناسبی برخوردار می باشد. علاوه بر این وجود اتوبان هایی که دور تادور این منطقه را گرفته است شرایط حمل و نقل خوبی را فراهم می آورد. اتوبان رسالت ( در جنوب سید خندان) اتوبان شهید حقانی (در غرب سید خندان) ، اتوبان شهید همت ( در شمال سید خندان) و حتی اتوبان شهید صیاد شیرازی در مجاورت این محله واقع شده اند.

این منطقه بواسطه پل سید خندان که بر روی خیابان شریعتی قرار دارد شهرت خاصی دارد. وجود پارک بهشت مادران که مخصوص حضور بانوان طراحی شده نیز برای تفریح ساکنان این منطقه و گذران اوقات مزیت مناسبی است.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

امکانات کد T.E.AP.10 

آپارتمان مبله مورد اشاره دارای وسعتی به مساحت هفتاد متر مربع می باشد . این آپارتمان مبله دارای دو اتاق خواب نیز می باشد. تخت های دو نفره و تلویزیون و وسایل کامل پخت و پز در آشپزخانه و حمام از جمله امکانات این واحد هستند.

قیمت کد T.E.AP.10 

قیمت واحد مبله T.E.AP.10  برای اسکان مسافران و همراهانشان به تعداد و ظرفیت چهار نفر، شبی ۳۵۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

چگونه آپارتمان کد T.E.AP.10  را رزرو کنیم؟

اگر مشخصات معرفی شده آپارتمان مبله کد T.E.AP.10  برای اجاره سوئیت مبله در تهران مورد پسند شما واقع شد، پس از انتخاب کد مورد نظر با دوستان بخش رزرواسیون تماس بگیرید.

املاك مشابه