اجاره روزانه آپارتمان مبله ۷۰متری در سید خندان تهران-ایران ماوا

اجاره روزانه آپارتمان مبله ۷۰متری در سید خندان تهران-ایران ماوا
تهران میدان ولیعصر
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.21 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام

امکانات کد T.C.AP.21 چگونه است؟

برای اجاره آپارتمان مبله در سید خندان تهران و اطلاع از سایر واحد ها با ایران ماوا در تماس باشید. یکی از آپارتمان ها و واحدهای مسکونی که قصد داریم آن را خدمت شما معرفی کنیم واحدی است مبله و با امکانات رفاهی کامل که در محله ی سید خندان تهران واقع شده است.

این واحد که با کد T.C.AP.21  ثبت شده است دارای متراژ مناسبی برای سکونت چند روز است.اگر بخواهیم در مورد سایر امکانات این آپارتمان مطلبی ارائه کنیم می توانیم به اتاق خواب آن اشاره کنیم . اتاق خوابی که امکانات و لوازم آن یک استراحت خوب را برای شما عزیزان به ارمغان خواهد آورد.

اگر شما از جمله افرادی هستید که به غذای خانگی بیشتر از فست فودها و غذاهای رستوران علاقه دارید ، در آشپزخانه این واحد مسکونی کلیه لوازم مورد نیاز برای پخت و پز فراهم شده است.اتاق پذیرایی آپارتمان مبله بوده و یک عدد تلویزیون نیز در آن قرار داده شده است.

با محله سید خندان آشنا شوید

در مورد محله سیدخندان هم می توان گفت که این محله یکی از مکان های اصیل تهران به شمار می رود . محله سید خندان در منطقه هفت شهرداری تهران قرار دارد. فروشگاه های متعدد و همچنین وجود شرکت ها و ساختمان های اداری این منطقه از تهران را با حجم زیادی از رفت و آمد و تردد مواجه مرده است.

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.21

قیمت سوئیت مبله کد T.C.AP.21 که برای اجاره آپارتمان مبله در سید خندان تهران معرفی شده است ، برای اقامت یک شبانه روز سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

رزرو سوئیت مبله کد T.C.AP.21 را چطور انجام دهیم؟

در صورت تمایل به اجاره روزانه آپارتمان در تهران پس از انتخاب کد مورد نظر و مطالعه قوانین و مقررات با گروه ایران ماوا تماس حاصل نمایید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه