اجاره آپارتمان مبله۱۰۰متری در محمودیه تهران -ایران ماوا

اجاره آپارتمان  مبله۱۰۰متری در محمودیه تهران -ایران ماوا
تهران محمودیه
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.54 100 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

آشنایی با کد T.N.AP.54

برای اجاره آپارتمان مبله با ما در تماس باشید. یکی از واحدهای که در سایت ایران ماوا با کد T.N.AP.54  برای اجاره آپارتمان مبله در محمودیه تهران به ثبت رسیده است واحدی است بسیار شیک و لوکس که در محله ی محمودیه تهران واقع شده است.

آپارتمان مذکور دارای یک اتاق خواب می باشد و در اتاق خواب امکانات لازم برای یک استراحت آرام فراهم شده است. از ویژگی های مهم، مجهز بودن مجتمع به آسانسور و پارکینگ اختصاصی می باشد. در آشپزخانه نیز کلیه امکانات لازم برای پخت و پز و شستشوی لباس و ظروف فراهم شده است. اتاق پذیرایی ، مبله بوده و شما می توانید در کنار خانواده ی خود روزهای خوبی را بگذرانید.

محله محمودیه کجاست؟

 محمودیه محله ای مرفه نشین در شمال شهر تهران است که از شمال به زعفرانیه ،  از جنوب به بزرگراه چمران، از شرق به خیابان ولی عصر و از غرب به محله اوین محدود می‌شود.محلهٔ محمودیه تا حدودی  نزدیک تجریش است.این محله تقریباً مرتفع است و در بلندی ۱۶۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد.محمودیه از ثروتمندترین محلات تهران می‌باشد که بسیاری از رجال سیاسی و ثروتمندان تهران در آن ساکنند

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.54

دوستان زیادی از ما درباره سوئیت معرفی شده با کد T.N.AP.54 سوال می کنند، لازم به ذکر است این واحد مبله با دارا بودن دو اتاق خواب و امکانات مناسب پانصد و پنجاه هزار تومان هزینه دارد.

چگونگی رزرو T.N.AP.54 برای کوتاه مدت

برای اجاره کوتاه مدت کد T.N.AP.54 که جهت اجاره آپارتمان مبله در محمودیه تهران معرفی شده است ، با همکاران ما در پشتیبانی ایران ماوا تماس بگیرید.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه