اجاره آپارتمان مبله – میرداماد

اجاره آپارتمان مبله – میرداماد
تهران میرداماد
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.39 100 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام
برای اجاره آپارتمان مبله با ما در تماس باشید.
در ادامه معرفی واحدهای اجاره ای برای سکونت چند روزه ی شما عزیزان ، واحدی را معرفی می کنیم که با کد  T.N.AP.39 به ثبت رسیده و در بلوار میرداماد تهران واقع شده است.
این واحد که بسیار شیک و مرتب می باشد دارای دو اتاق خواب مجزا بوده و در هر اتاق امکانات لازم برای استراحت شما عزیزان فراهم شده است.
آشپزخانه ای این آپارتمان به انواع وسائل لازم تجهیز شده است و شما عزیزان می توانید با استفاده از امکانات موجود به راحتی به شستشوی ظروف و البسه بپردازید.
اتاق پذیرایی این آپارتمان نیز مبله می باشد و شما می توانید در کنار خانواده ی خود به تماشای تلویزیون و گپ و گفت بپردازید.
از دیگر ویژگی ها می توان به پارکینگ اختصاصی اشاره نمود که در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
محله میرداماد(داوودیه) در منطقه۳ شهرداری تهران قرار دارد. این محله یکی از زیباترین و پررونق‌ترین محلات  شهر تهران به شمارمی‌رود که از امکانات خوبی برخوردار است.
درگذشته محله داوودیه تهران ییلاق خوش آب‌وهوایی به نام ارغوانیه بوده است که توسط میرزا داوود خان پسر میرزا آقاخان نوری تصرف و از آن زمان به بعد داوودیه خوانده می‌شود.
بعدها با توسعه شهر تهران در منطقه داوودیه بلواری ساخته شد که در دوره پهلوی بلوارششم بهمن نام گرفت و پس از انقلاب آن را بلوارمیرداماد نامیدند. این بلوار ازجمله مسیرهایی بوده که آبادی‌های چالهزر،ضرابخانه و دروس را به ونک متصل کرده و میان ساکنان تهران از شهرت زیادی برخوردار است. به طوری که محله داودیه را با نام میرداماد می‌شناسند. از خیابان‌های این محله می‌توان به خیابان میرداماد، خیابان دکترمصدق، خیابان ظفر و… اشاره کرد.
از ویژگی های مهم محله ی میرداماد نیز در دسترس بودن ناوگان حمل و نقل عمومی است.
ایستگاه مترو میرداماد تقریبا در مرکز این بلوار قرار دارد و ایستگاه مترو شریعتی هم می تواند در شرق این محله تردد را آسان و سریع تر نماید. همچنین خطوط تاکسی در طول بلوار میرداماد خدمات حمل و نقل را فراهم میاورد. افرادی که بخواهند از سمت غربی بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر به میرداماد دسترسی پیدا کنند میتوانند از BRT نیز بهره ببرند.
برای اجاره آپارتمان مبله با ما در تماس باشید.

املاك مشابه