اجاره آپارتمان روزانه مبله ۱۰۰ متری در پاسداران تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان روزانه مبله ۱۰۰ متری در پاسداران تهران-ایران ماوا
تهران پاسداران
اجاره روزانه 430,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.57 100 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.N.AP.57 و مشخصات آن

ایران ماوا برای  اجاره آپارتمان مبله در تهران و مخصوصا اجاره آپارتمان مبله در پاسداران تهران گزینه های زیادی را پیش روی شما می گذارد.آپارتمانی که هم اینک قصد معرفی اجمالی آن را به خوانندگان گرامی داریم، واحدی است که در خیابان و محله پاسداران تهران واقع شده و با کد T.N.AP.57  ثبت شده است.

این واحد زیبا که در اولین طبقه واقع شده است امکانات بسیار زیاد و کاملی را در خود جای داده است. موقعیت جغرافیایی آن هم از موارد مهمی است که برای  بسیاری از مسافران عزیز به عنوان معیار های مهمی تلقی می شود. در اتاق خواب امکانات لازم برای یک استراحت خوب فراهم شده است. در آشپزخانه نیز کلیه لوازم مورد نیاز برای یک آشپزی خوب و شستشوی لباس فراهم می باشد. اتاق پذیرائی این واحد ، مبله می باشد و کف این واحد نیز سرامیک است. پارکینگ اختصاصی نیز از جمله امکانات این آپارتمان می باشد.

موقعیت سوئیت کد T.N.AP.57

در مورد موقعیت محلی نیز همانگونه که گفتیم این واحد در محله پاسداران تهران واقع شده است.این خیابان که در قدیم الایام به نام خیابان سلطنت آباد شناخته می شود در شمال شرق تهران واقع شده است. جنوب خیابان پاسداران از سه راه ضرابخانه می رسد آغاز می شود میدان نیاوران تهران نیز در شمالی ترین نقططه ی این خیابان واقع شده است. برای دسترسی به سایر نقاط تهران نیز می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی مثل مترو یا اتوبوس استفاده نمایید.

قیمت سوئیت کد T.N.AP.57

سوئیت کدT.N.AP.57 که برای اجاره آپارتمان مبله در پاسداران تهران قرار دارد ،جهت اسکان کوتاه مدت جهارصد و سی هزار تومان می بایست پرداخت کرد.

شرایط رزرو سوئیت کد T.N.AP.57

برای رزرو واحد T.N.AP.57 پس از روئت تصاویر و واریز بیعانه ، هماهنگی های لازم جهت تحویل انجام خواهد شد.

instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه