اجاره آپارتمان ارزان مبله در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان ارزان مبله در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.46 85 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام

کد T.W.AP.46 و امکانات آن

برای اجاره آپارتمان مبله آپارتمان لوکسی را در این مجال قصد معرفی اش را برای اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران به شما داریم که واحدی است بسیار تمیز و زیبا که با کد  T.W.AP.46 ثبت شده است.این آپارتمان که در محله پونک تهران واقع شده است دارای یک اتاق خواب با کلیه امکانات لازم می باشد.اتاق پذیرایی آن مبله بوده و یک دستگاه تلوزیون نیز در اختیار شما خواهد بود .همچنین عزیزانی که نسبت به غذاهای آماده علاقه ای ندارند می توانند از لوازم موجود در آشپزخانه نیز استفاده نمایند.یک دستگاه ماشین لباسشوئی نیز در آشپزخانه موجود است.این آپارتمان در طبقه سوم مجتمع واقع شده است .

کد T.W.AP.46 و موقعیت آن

از نظر موقعیت جغرافیایی نیز این واحد در محله پونک تهران واقع شده که یکی از مناطق غربی و خوش آب و هوای شهر تهران به شمار می رود .این محله که در منطقه ۵ قرار گرفته است اماکن شاخصی مثل مجتمع تجاری بوستان، پاساژ تیراژه ، بارگاه امامزادگان عینعلی و زینعلی ، مجتمع برج های تجاری جام همت و بخشی از بوستان بزرگ نهج البلاغه را در دل خود جای داده است.

کد T.W.AP.46 و قیمت آن

سوئیت مبله با کد T.W.AP.46 که دارای یک اتاق خواب و هشتاد و پنج متر مربع مساحت است سیصد و پنجاه هزار تومان قیمت دارد.

کد T.W.AP.46 و رزرو آن

کد T.W.AP.46 سوئیتی است که برای اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران معرفی شد. برای رزرو این واحد پس از اطلاع از قوانین و مقررات با ایران ماوا تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه