اجاره روزانه ۱۰۰متر آپارتمان مبله در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره روزانه ۱۰۰متر آپارتمان مبله در پونک تهران-ایران ماوا
تهران میدان پونک
اجاره روزانه 480,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.50 100 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.W.AP.50 چه امکاناتی دارد؟

یکی از آپارتمان های لوکس و بسیار خوش نقشه ای که برای   اجاره آپارتمان مبله یا اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران می توانیداز طریق ایران ماوا برای اجاره آن اقدام کنید ، آپارتمانی است دوخوابه و شیک که در محله پونک واقع شده است.

این واحد که مبله می باشد می تواند پذیرای مسافران و همراهان گرامی شان باشد.از ویژگی های بارز این آپارتمان که با کد T.W.AP.50 ثبت شده است می توان به آشپزخانه ای با تمام امکانات مورد نیاز اشاره نمود.برای راحتی مسافران گرامی یک پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده و شما عزیزان می توانید برای رفت و آمد به این واحد از آسانسور نیز استفاده نمائید.همان طور که قبلا نیز اشاره کردیم این آپارتمان دارای دو اتاق خواب می باشد.یکی از شاخص ترین امکانات این واحد ، مجهز بودن آن به اسخر، سونا و جکوزی است.

سوئیت کد T.W.AP.50 چه منطقه ای واقع شده است؟

از نظر موقعیت جغرافیایی نیز این واحد در محله پونک تهران واقع شده که یکی از مناطق غربی و خوش آب و هوای شهر تهران به شمار می رود .این محله که در منطقه ۵ قرار گرفته است اماکن شاخصی مثل مجتمع تجاری بوستان، پساژ تیراژه ، بارگاه امامزادگان عینعلی و زینعلی ، مجتمع برج های تجاری جام همت و بخشی از بوستان بزرگ نهج البلاغه را در دل خود جای داده است.

قیمت اجاره روزانه کد T.W.AP.50

آپارتمان مبله دو خوابه ای که قبل تر برای اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران مشخصاتش ارائه شد و دارای متراژ صد متر مربع می باشد برای هر شبانه روز اجاره چهارصد و هشتاد هزار تومان قیمت دارد.

T.W.AP.50 را چطور رزرو کنیم؟

برای اجاره آپارتمان مبله تهران با ما در تماس باشید.خوانندگان گرامی؛ اگر به دنبال اجاره آپارتمان مبله با شرابط مناسب و امکانات رفاهی هستید با ما درارتباط باشید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest

املاك مشابه