اجاره آپارتمان مبله در تهران -پونک

كد ملك : T.W.AP.4

اجاره روزانه 350,000 تومان - آپارتمان
100 2 اتاق خواب 1 پاركينگ
 
 اضافه کردن به علاقه مندی ها
چاپ
واحد مذکور با کد T.W.AP.4 می تواند گزینه خوبی برای مسافران و گردشگرانی که اجاره آپارتمان مبله در تهران را انتخاب می کنندباشد.
این واحد  برای کسانی که قصد اجاره آپارتمان مبله در غرب تهران را دارند می تواند گزینه مناسبی باشد . چرا که این آپارتمان مبله در منطقه سردار جنگل و در مجاورت میدان پونک قرار دارد. این واحد نزدیک به برخی مراکز فروش معروف تهران می باشد. از جمله این مراکز می توان به مجتمع خرید تیراژه و مجتمع خرید بوستان و فروشگاه شهروند اشاره کرد.
هر کدام از این مجتمع ها و مراکز فروش طرفداران خود را دارند. مجتمع تیراژه با توجه به این که بسیاری از برند ها در آن واقع شده اند خیل کثیری از جوانان را برای خرید به خود جذب می کند . مجتمع شهروند اغلب برای خرید خانواده ها مناسب هست و ازجمله اولین فروشگاه های زنجیره ای می باشد که توانسته بسیاری از نیازهای یک خانواده را در خود بگنجاند. مجتمع بوستان نیز که در مجاورت شهروند قرار دارد برای خرید البسه و پوشاک می تواند محل مناسبی باشد و به کسانی که قصد اجاره آپاترمان مبله در غرب تهران را دارند  کمک کند که سبد انتخاب بزرگتری داشته باشند.
واحد مذکور با دارا بودن مساحتی قریب به ۱۰۰ متر مربع و داشتن دو اتاق خواب برای میهمانانی که تعداد نفراتشان بین ۴ الی ۶ نفر هست مناسب می باشد. وجود تخت خواب های دبل در هر کدام از اتاق خواب ها و میز آرایش به همراه حمام مستر از دیگر امکانات این واحد است. آشپزخانه این آپارتمان مبله با دارا بودن امکانات کامل پخت و پز و وسایل آشپزی برای رفع نیاز خانم هایی که قصد پخت غذا برای خانواده را دارند مناسب هست . چرا که این اقدام در مسافرت سبب کمتر شدن هزینه های مسافران مخصوصا در شهر گرانی مانند تهران می گردد.
برای اجاره آپارتمان مبله در تهران با ما در ارتباط باشید .

املاك مشابه