اجاره آپارتمان مبله ۱۰۰ متری در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۱۰۰ متری در سعادت آباد تهران-ایران ماوا
تهران سعادت آباد
اجاره روزانه 550,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.W.AP.56 100 متر مربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

مشخصات کد T.W.AP.56

برای اجاره آپارتمان مبله در مناطق شمالی غربی تهران و اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران ، سایت ایران ماوا موارد متعددی را تا کنون  برای مخاطبان خود معرفی کرده است. در این مطلب به معرفی سوئیت مبله با کد T.W.AP.56می پردازیم.

یکی از واحدهای مبله ای که در این مقاله قصد داریم آن را به صورت مختصر خدمت شما عزیزان معرفی نماییم واحدی است لوکس که دارای دو اتاق خواب می باشد و در محله سعادت آباد تهران واقع شده است.این واحد با کد T.W.AP.56 در ایران ماوا به ثبت رسیده است .اتاق پذیرایی این آپارتمان مبله می باشد و مهمانان گرامی می توانند با آسایش کامل دور هم  بنشینند و به تماشای تلویزیون  و گفت و گو بپردازند .

آشپزخانه ی واحد مورد نظر کلیه امکانات لازم را برای پخت و پز و شستشوی لباس فراهم کرده است.دو اتاق خواب مجزا از هم در این واحد وجود دارد که در هر دو اتاق می توانید به استراحتی شیرین و دلپذیر بپردازید.یکی از دغدغه های همیشه مسافران در سفر به تهران نبودن چای پارک برای خودروهای شخصی است. با اجاره ی این آپارتمان یک پارکینگ اختصاصی نیز به شما تعلق خواهد گرفت.همچنین این مجتمع مجهز به آسانسور بوده و شما عزیزان قطعا روزهای خوبی را سپری خواهید کرد.

قیمت سوئیت مبله با کد T.W.AP.56

قیمت آپارتمانی که به معرفی آن پرداختیم برای تعداد استاندارد ساکنین، پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد. البته در صورت افزایش نفرات هزینه اضافی دریافت خواهد شد.

شرایط رزرو آپارتمان با کد T.W.AP.56

برای انتخاب آپارتمان مبله با کد T.W.AP.56 که در سعادت آباد و اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران با ایران ماوا تماس بگیرید.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه