اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در محمودیه تهران-ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۷۰ متری در محمودیه تهران-ایران ماوا
تهران محمودیه
اجاره روزانه 450,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.N.AP.52 70 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پارکینگ

کد T.N.AP.52 چه امکاناتی دارد؟

امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله تهران را برای اسکان در شمال تهران می پسندند، برای اجاره آپارتمان مبله در محمودیه تهران کد T.N.AP.52 را برمیگزینند لذا توضیحی در این باره خواهیم داد.

یکی از واحدهای که در دفتر ایران ماوا با کد T.N.AP.52 به ثبت رسیده است واحدی است بسیار لوکس که در محله ی محمودیه تهران واقع شده است.آپارتمان مذکور دارای یک اتاق خواب می باشد.برای رفاه حال مسافران عزیز ، پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده است.از ویژگی های مهم، مجهز بودن مجتمع به آسانسور می باشد.در آشپزخانه کلیه امکانات لازم برای پخت و پز و شستشوی لباس و ظروف فراهم شده است.اتاق پذیرایی ، مبله بوده و شما می توانید در کنار خانواده ی خود روزهای خوبی را بگذرانید.

مشخصات منطقه محمودیه

محمودیه محله ای مرفه نشین در شمال شهر تهران است که از شمال به زعفرانیه ،  از جنوب به بزرگراه چمران، از شرق به خیابان ولی عصر و از غرب به محله اوین محدود می‌شود.محلهٔ محمودیه تا حدودی  نزدیک تجریش است. این محله تقریباً مرتفع است و در بلندی ۱۶۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد. محمودیه از ثروتمندترین محلات تهران می‌باشد که بسیاری از رجال سیاسی و ثروتمندان تهران در آن ساکنند.

قیمت سوئیت کد T.N.AP.52

قیمت سوئیت مبله کد T.N.AP.52فقط چهارصدو پنجاه هزار تومان می باشد.

سوئیت کد T.N.AP.52 را چگونه رزرو کنیم؟

ایران ماوا یکی از واحدهایی که برای اجاره آپارتمان مبله در محمودیه تهران معرفی می کند سوئیت مبله با کد T.N.AP.52 می باشد.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه