اجاره آپارتمان مبله ۸۵ متری در سیدخندان تهران – ایران ماوا

اجاره آپارتمان مبله ۸۵ متری در سیدخندان تهران – ایران ماوا
تهران سید خندان
اجاره روزانه 350,000 تومان روزانه - آپارتمان
T.C.AP.20 85 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام

کد T.C.AP.20 چه ویژگی هایی دارد؟

برای اجاره آپارتمان مبله در مرکز شهر تهران و مخصوصا اجاره آپارتمان مبله در سید خندان تهران گروه ایران ماوا آپارتمان کد T.C.AP.20 را پیش روی شما قرار خواهد داد.یکی از آپارتمان ها و واحدهای مسکونی که قصد داریم آن را خدمت شما معرفی کنیم واحدی است مبله و با امکانات رفاهی کامل که در محله ی سید خندان تهران واقع شده است.

این واحد که با کد T.C.AP.20  ثبت شده است دارای متراژ مناسبی برای سکونت چند روزه  است .اگر بخواهیم در مورد سایر امکانات این آپارتمان مطلبی ارائه کنیم می توانیم به اتاق خواب آن اشاره کنیم . اتاق خوابی که امکانات و لوازم آن یک استراحت خوب را برای شما عزیزان به ارمغان خواهد آورد.اگر شما از جمله افرادی هستید که به غذای خانگی بیشتر از فست فودها و غذاهای رستوران علاقه دارید ، در آشپزخانه این واحد مسکونی کلیه لوازم مورد نیاز برای پخت و پز فراهم شده است .اتاق پذیرایی آپارتمان مبله بوده و یک عدد تلوزیون نیز در آن قرار داده شده است.

توضیحاتی درباره محله سید خندان

در مورد محله سیدخندان هم می توان گفت که این محله یکی از مکان های اصیل تهران به شمار می رود و دسترسی مناسبی دارد. این محله به برخی اتوبان ها و شاه راهای اصلی تهران مانند اتوبان حکیم که از شرق به غرب امتداد دارد و حتی خیابان شهید شریعتی که در گذشته به جاده شمیرانات معروف بوده است دسترسی دارد. لذ کد T.C.AP.20 نیز که برای اجاره آپارتمان مبله در سید خندان تهران معرفی شده است موقعیت مناسبی دارد.

قیمت آپارتمان کد T.C.AP.20

کد T.C.AP.20 که در منطقه سید خندان تهران قرار دارد برای یک شب اقامت هزینه سیصد و پنجاه هزار تومان دارد.

کد T.C.AP.20 را چطور رزرو کنیم؟

اگر کد T.C.AP.20 را برای اجاره آپارتمان مبله در سید خندان تهران مد نظر دارید ، پس از تعیین زمان رزرو خود می توانید با ایران ماوا ارتباط برقرار کنید.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest

املاك مشابه